زمان مطالعه: 1 دقیقه

عامل تیراندازی به سمت ماموران پلیس در لارستان دستگیر شد

جانشین انتظامی شهرستان لارستان از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی به سمت ماموران پلیس در این شهرستان توسط پلیس امنیت عمومی خبر داد.
12 مهر 1400
شناسه : 79897
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/79897
296+
بالا
جانشین انتظامی شهرستان لارستان از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی به سمت ماموران پلیس در این شهرستان توسط پلیس امنیت عمومی خبر داد.

حادثه 24 - جانشین انتظامی شهرستان لارستان از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی به سمت ماموران پلیس در این شهرستان توسط پلیس امنیت عمومی خبر داد.

سرهنگ ناصر حیدری در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: روز ۲۸ اسفندماه سال ۹۹ یکی از ماموران انتظامی این فرماندهی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به فردی که بالای تیر برق بود مشکوک و برای بررسی موضوع وارد عمل شد.

حیدری افزود: فرد مذکور که قصد سرقت ترانس برق داشته با رویت پلیس با یک قبضه اسلحه کلت به سمت افسر گشت تیراندازی و وی را از ناحیه پا مجروح و قبل از حضور نیروهای کمکی از محل متواری می‌شود.

جانشین انتظامی لارستان بیان کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری عامل این حادثه آغاز شد و ماموران پلیس امنیت عمومی پس از ۶ ماه موفق شدند متهم ۲۸ ساله را در یکی از بخش‌های شهرستان اِوَز، شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه آن را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

حیدری با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: تلاش برای کشف سلاح به کار رفته در تیراندازی ادامه دارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه برابر قانون هرگونه تعرض و تمرد علیه ماموران انتظامی حین خدمت و ماموریت جرم محسوب می‌شود و برابر قانون برخورد خواهد شد، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و عرصه را بر آنها تنگ خواهد کرد.

ارسال نظر