زمان مطالعه: 2 دقیقه

مرگ هولناک پسر 4 ساله زیر چرخ های تریلی پدرش در خاورشهر

پسربچه 4 ساله برای بازی به زیر کامیون رفته بود و وقتی کامیون روشن شد او زیر چرخ خای آن به شکلی باورنکردنی و هولناک جانش را از دست داد.
17 شهریور 1400
شناسه : 78986
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/78986
869+
بالا
پسربچه 4 ساله برای بازی به زیر کامیون رفته بود و وقتی کامیون روشن شد او زیر چرخ خای آن به شکلی باورنکردنی و هولناک جانش را از دست داد.

حادثه 24 - پسربچه 4 ساله برای بازی به زیر کامیون رفته بود و وقتی کامیون روشن شد او زیر چرخ خای آن به شکلی باورنکردنی و هولناک جانش را از دست داد.

ساعت 14 سه شنبه شانزدهم شهریور، مامور کلانتری 137 نصر با  قاضی مصطفی واحدی بازپرس ویژه قتل تهران تماس گرفت تا گزارش مرگ مشکوک پسر خردسالی را به او اعلام کند.

با دستور قاضی تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد که پسر بچه ای 4 ساله شب قبل در حالیکه به شدت زخمی شده بود به بیمارستان انتقال یافته اما روز بعد، یعنی سه شنبه به دلیل شدت جراحات فوت شده است. در این شرایط مسئولان بیمارستان ماجرای مرگ تلخ کودک را به پلیس اعلام کردند و در ادامه تحقیقات جزییات بیشتری از مرگ غم انگیز پسربچه بدست آمد.

آخرین بازی

بررسی ها حکایت از این داشت که پسر بچه 4 ساله به همراه خانواده اش در خاور شهر زندگی می کرد و پدرش نیز راننده کامیون است. شب حادثه یکی از دوستان پدرش که او هم راننده کامیون است مهمان آنها بود. همکار پدر ، کامیونش را مقابل خانه پارک کرده و پسر 4 ساله که سرگرم بازی بوده تصمیم می گیرد برای ادامه بازی کودکانه اش زیر کامیون برود. ساعتی بعد دوست پدر این کودک بی خبر از اینکه کودک زیر کامیون سرگرم بازی است، پشت فرمان می‌نشیند تا حرکت کند؛ اما حادثه ای تلخ رخ داد. کودک که زیر چرخ های کامیون گرفتار شده بود به شدت مجروح شد.

به دنبال این حادثه تلخ، خانواده کودک، فرزندشان را به بیمارستانی در آن محدوده بردند و چون حال وی وخیم بود در نهایت به بیمارستانی در تهران انتقال یافت؛ اما با وجود اقدامات درمانی، او جانش را از دست داد.

در ادامه ماموران به تحقیق از خانواده پسر 4 ساله پرداختند اما آنها اعلام کردند که از عامل این حادثه شکایتی ندارند چون او بی آنکه خبر داشته باشد کودک برای بازی زیر کامیون رفته پشت فرمان نشسته و کامیون را به حرکت درآورده است.

وقتی مشخص شد که شکایتی در پرونده وجود ندارد ، جسد متوفی به پزشکی قانونی انتقال یافت و پرونده مرگ تلخ کودک نیز مختومه اعلام شد.

ارسال نظر