زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیراندازی با سلاح شکاری در محله نظام آباد

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عامل تیراندازی و تخریب یک واحد صنفی پوشاک در محله نظام آباد خبر داد.
07 شهریور 1400
شناسه : 78592
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/78592
195+
بالا
رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عامل تیراندازی و تخریب یک واحد صنفی پوشاک در محله نظام آباد خبر داد.

حادثه 24 - رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عامل تیراندازی و تخریب یک واحد صنفی پوشاک در محله نظام آباد خبر داد.

سرهنگ علی شاملو بیان داشت:در اواسط مرداد ماه از طریق سامانه ۱۱۰ گزارشی در خصوص تیراندازی و تخریب یک واحد صنفی پوشاک و مجروح شدن ۴ تن از شهروندان در محله نظام آباد دریافت کردیم.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع تیمی از ماموران پایگاه سوم به آدرس اعلامی مراجعه و مشخص شد ۳ تن از افراد شرور منطقه در پی اختلاف با متصدی یک واحدی صنفی به آن محل مراجعه و ضمن تخریب مغازه وی، با استفاده از سلاح شکاری غیر مجاز ۴ تن از شهروندان را مجروح و از محل فرار کرده اند.

شاملو با بیان اینکه مخفیگاه متهمان در محله نظام آباد شناسایی شد، تصریح کرد: با هماهنگی‌های قضائی روز گذشته متهمان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ قبضه سلاح سرد و یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و تعدای فشنگ کشف شد.

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

ارسال نظر