زمان مطالعه: 2 دقیقه

ممنوعیت تردد بین استانی از امروز/ جریمه کرونایی خودروها ادامه دارد

معاون اجتماعی پلیس راهور نحوه تردد جاده‌ای را تشریح کرد و گفت: جریمه برای ورود به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان برقرار است.
06 شهریور 1400
شناسه : 78542
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/78542
167+
بالا
معاون اجتماعی پلیس راهور نحوه تردد جاده‌ای را تشریح کرد و گفت: جریمه برای ورود به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان برقرار است.

حادثه 24 - معاون اجتماعی پلیس راهور نحوه تردد جاده‌ای را تشریح کرد و گفت: جریمه برای ورود به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان برقرار است.

سرهنگ عین‌الله جهانی در گفت‌وگوی خبری با اشاره به تداوم محدودیت تردد جاده‌ای، در این رابطه اظهار کرد: بر اساس ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تا پنجم شهریور ممنوعیت تردد جاده‌ای را داشتیم و همکاران ما در 372 نقطه مستقر بودند همچنین برای اجرای ممنوعیت تردد چاره‌ای جز استفاده از موانعی مانند نرده و نیوجرسی نبود و ارتباط بین استانها را بستیم.

معاون اجتماعی پلیس راهور افزود: اکنون این شرایط به اتمام رسیده و 306 شهر قرمز، 110 شهر نارنجی و 32 شهر زرد هستند لذا همچنان تردد بین شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است اما دیگر به صورت فیزیکی از ممنوعیت تردد جلوگیری نمی‌شود بلکه ترددها به صورت سیستمی و دوربینی کنترل می‌شود.

وی تصریح کرد: طرح منع ترددهای بین استانی از امروز به پایان رسیده اما همچنان مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به قوت خود باقی است بنابراین اگر کسی از شهر یا استان قرمز قصد خروج داشته باشد، از طریق دوربین و به صورت سیستمی کنترل می‌شود و جریمه یک میلیون و 500 هزار تومانی برای ورود به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان برقرار است.

این مقام انتظامی بیان کرد: تردد شبانه (از ساعت 10 صبح تا سه بامداد) نیز همچنان مشمول جریمه 200 هزار تومانی است لذا مردم اشتباه نکرده و گمان نکنند ممنوعیت و محدودیت برداشته شده است.

جهانی متذکر شد: افرادی که در شرایط اجبار و اضطرار قرار دارند و باید سفر انجام دهند، یا باید از حمل و نقل عمومی استفاده کنند یا اینکه از فرمانداری‌ها مجوز بگیرند.

ارسال نظر