زمان مطالعه: 1 دقیقه

کلاهبرداری زن شیاد از داروخانه ها تحت عنوان بازرس وزارت بهداشت

ماموران پلیس، زنی را که با معرفی خود به عنوان بازرس وزارت بهداشت اقدام به کلاهبرداری از چندین داروخانه کرده بود، دستگیر کردند.
31 مرداد 1400
شناسه : 78303
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/78303
258+
بالا
ماموران پلیس، زنی را که با معرفی خود به عنوان بازرس وزارت بهداشت اقدام به کلاهبرداری از چندین داروخانه کرده بود، دستگیر کردند.

حادثه 24 - ماموران پلیس، زنی را که با معرفی خود به عنوان بازرس وزارت بهداشت اقدام به کلاهبرداری از چندین داروخانه کرده بود، دستگیر کردند.

صبح دیروز متصدی یکی از داروخانه‌ها در جنوب تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام کرد که زنی با مراجعه به این داروخانه خود را بازرس وزارت بهداشت معرفی کرده اما به جای بازرسی از داروخانه درخواست وجه نقد کرده است. 

به محض دریافت این خبر، تیمی از ماموران کلانتری ابوذر به محل اعزام شد و نسبت به بررسی مدارک شناسایی این فرد اقدام کردند که در جریان آن جعلی بودن این مدارک مشخص شد و به همین دلیل نیز این فرد به کلانتری انتقال داده شد. 

با انتقال متهم به کلانتری، وی تحت بازجویی قرار گرفت و در حالی که چاره‌ای جز اعتراف نداشت به کلاهبرداری با همین شیوه از سه داروخانه در تهران اعتراف کرد. 

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که این زن از ۳ داروخانه بیش از یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است و تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر