زمان مطالعه: 1 دقیقه

مخالفت مجیدی با جدایی قائدی از استقلال

اگر چه فرهاد مجیدی گفته با انتقال مهدی قایدی مخالف است اما باشگاه استقلال به طور حتم این بازیکن را به یکی از تیم‌های متمول عربی خواهد فروخت.
25 مرداد 1400
شناسه : 78202
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/78202
230+
بالا
اگر چه فرهاد مجیدی گفته با انتقال مهدی قایدی مخالف است اما باشگاه استقلال به طور حتم این بازیکن را به یکی از تیم‌های متمول عربی خواهد فروخت.

حادثه 24 - اگر چه فرهاد مجیدی گفته با انتقال مهدی قایدی مخالف است اما باشگاه استقلال به طور حتم این بازیکن را به یکی از تیم‌های متمول عربی خواهد فروخت.

مهدی قایدی این روزها به همراه همسرش در دبی بسر می برد و بر خلاف آنچه روزنامه الرایه قطر منتشر کرده برای عقد قرارداد با تیم الغرافه راهی دوحه نشده است.

با این حال از باشگاه استقلال خبر می رسد این باشگاه به طور حتم رضایت نامه این بازیکن را برای یک تیم خارجی صادر خواهد کرد که احتمالا یکی از تیم های عربی حاشیه خلیج فارس خواهد بود به این خاطر که تیم های اروپایی قادر به برآورده کردن خواسته مالی باشگاه استقلال نیستند.

فرهاد مجیدی به این دلیل مخالفت خود را با جدایی مهدی قایدی اعلام کرده است که در آینده به خاطر جدایی این بازیکن مورد انتقاد هواداران قرار نگیرد. اما در واقع سرمربی استقلال نمی خواهد مانعی برای جدایی این بازیکن ایجاد کند به این خاطر که مهدی قایدی در سال های اخیر با دستمزد کم برای استقلال بازی کرده و دین خود را به این تیم ادا کرده است. از همه مهمتر جدایی این بازیکن برای استقلال نفع مالی خواهد داشت.

ارسال نظر