زمان مطالعه: 1 دقیقه

بخشیده شدن 2 قاتل در بندرعباس به حرمت محرم

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از بازگشت به زندگی ۲ محکوم به قصاص با تلاش اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس خبر داد.
24 مرداد 1400
شناسه : 78164
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/78164
355+
بالا
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از بازگشت به زندگی ۲ محکوم به قصاص با تلاش اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس خبر داد.

حادثه 24 - رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از بازگشت به زندگی ۲ محکوم به قصاص با تلاش اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس خبر داد.

علی صالحی ، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از بازگشت به زندگی ۲ محکوم به قصاص با تلاش اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس خبر داد و تصریح کرد: با میانجیگری مسئولان قضایی و پیگیری های بی وقفه معتمدین محلی و اعضای شورای حل اختلاف زندان بندرعباس و به حرمت ماه محرم، پس از اخذ رضایت اولیای دم، این پرونده ها به صلح و سازش منجر شد.

وی در ادامه، ضمن گرامیداشت ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداللّه الحسین «علیه السلام»، گذشت اولیای دم در این پرونده ها را موجب خشنودی خداوند متعال و در تأسی از سیره ائمه معصومین «علیهم السلام» برشمرد و از تلاش مسئولان قضایی ، معتمدین محلی و به ویژه مددکاران و اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان بندرعباس تشکر کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با اشاره به تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه در رابطه با لزوم تلاش برای ایجاد مصالحه در پرونده های قصاص،خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ صلح و سازش که دارای ریشه های دیرینه تاریخی و اعتقادی در میان مردم مسلمان ایران اسلامی است، می تواند در بسیاری از موارد، حلال مشکلات باشد که تحقق این مهم ، سعی جمعی و عزم همگانی را می طلبد.

ارسال نظر