زمان مطالعه: 2 دقیقه

توبیخ پیمان طالبی، مجری برنامه طبیب بخاطر حرفهای جنجالی اش در برنامه زنده

پیمان طالبی، مجری برنامه تلویزیونی طبیب به خاطر اظهارات اخیرش در این برنامه که از مسئولان خواسته بود یک هفته دهان شان را ببندند و حرف نزنند از سوی مدیر شبکه سه سیما توبیخ شد.
23 مرداد 1400
شناسه : 78116
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/78116
386+
بالا
پیمان طالبی، مجری برنامه تلویزیونی طبیب به خاطر اظهارات اخیرش در این برنامه که از مسئولان خواسته بود یک هفته دهان شان را ببندند و حرف نزنند از سوی مدیر شبکه سه سیما توبیخ شد.

حادثه 24 - پیمان طالبی، مجری برنامه تلویزیونی طبیب به خاطر اظهارات اخیرش در این برنامه که از مسئولان خواسته بود یک هفته دهان شان را ببندند و حرف نزنند از سوی مدیر شبکه سه سیما توبیخ شد.

بخشی از صحبت‌های پیمان طالبی مجری برنامه «طبیب» با واکنش های مختلفی در فضای مجازی روبرو شد و در همین رابطه روابط عمومی گروه اجتماعی شبکه سه سیما اعلام کرد: تهیه کننده و مجری برنامه طبیب از افراد با سابقه و دغدغه‌مند سیما هستند و برنامه طبیب سالهاست که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است، اما پیمان طالبی در این برنامه، نتوانست بر احساسات شخصی و عقاید فردی خود غلبه کند و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبردگان توسط مدیر شبکه منجر شد.

وی تاکید کرد: شبکه سه سیما به عنوان شبکه جوان همچون سایر شبکه ها، نهادها و رسانه‌های کشور، همراهی با مسئولان و مدیران متعهد کشور و ملت شریف ایران را وظیفه خطیر خود می داند و همواره در تلاش است تا مشکلات و کاستی‌های کشور را بدون هیچ گونه غرض‌ورزی و جانب گرایی به اطلاع همگان برساند.

وی اظهارداشت: در روزهای اخیر که، همزمان با شیوع بیش از پیش ویروس کرونا و افزایش تعداد جانباختگان، مواضعی از طرف مسئولین در خصوص واکسن مطرح شد که فرصت را برای دشمنان ایران برای سودجویی و اقدام به زدن برچسب ناکارآمدی به نظام فراهم کرد، وظیفه شرعی و عرفی رسانه ایجاب می کند که به عنوان چشم بینای جامعه، مسیر ارتباطی مردم با مسئولان را هموار سازد. بی تردید تحقق این وظیفه قانونی می‌بایست با پرهیز از جانب‌گرایی و احساسات فردی و به صورت حرفه ای، منطقی و هوشمندانه باشد.

طالبی در این قسمت از برنامه خطاب به مسئولان حوزه درمان گفته بود دست از وعده دادن برداشته و یک هفته چیزی نگویند.

ارسال نظر