زمان مطالعه: 1 دقیقه

حیوان کشی زنان توسط پلیس فتا پیگیری می شود

معاون اجتماعی پلیس فتا از ورود این پلیس به ویدیوهای منتشر شده از کشتن برخی از حیوانات از سوی زنان در فضای مجازی خبر داد.
19 مرداد 1400
شناسه : 77999
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/77999
330+
بالا
معاون اجتماعی پلیس فتا از ورود این پلیس به ویدیوهای منتشر شده از کشتن برخی از حیوانات از سوی زنان در فضای مجازی خبر داد.

حادثه 24 - معاون اجتماعی پلیس فتا از ورود این پلیس به ویدیوهای منتشر شده از کشتن برخی از حیوانات از سوی زنان در فضای مجازی خبر داد.

سرهنگ رامین پاشایی درباره ویدیوهای منتشر شده از برخی از زنان که در آن اقدام به کشتن برخی از حیوانات و آزار آن می کنند گفت: این موضوع از سوی پلیس فتا در حال رسیدگی است و تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شده است.

پاشایی ادامه داد: با توجه به اینکه به نظر می رسد این اقدام در یکی از استان های کشور رخ داده است دو رده در پلیس فتا بررسی و آن را در دستور کار قرار دادند و هم جزئیات بیشتری از این ویدیو به دست آید و هم با موارد تخلف برخورد قانونی شود.

معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا اعلام کرد که نتایج بررسی ها و اقدامات پلیس در این زمینه اعلام خواهد شد.

اخیرا در فضای مجازی ویدیوهایی منتشر شده که در آن برخی از زنان اقدام به آموزش ذبح برخی از حیوانات کردند،  اما این اقدام آنان همراه با تصاویری تکان دهنده و زجر دادن حیوانات انجام شده که با واکنش های بدی از سوی افکار عمومی نیز روبرو شده و نیز منجر به جریحه دار شدن افکار عمومی شده است.

ارسال نظر