زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیراندازی خونین در عروسی کهنوج 3 قربانی گرفت

تیراندازی در جشن عروسی که در شهرستان کهنوج برگزار شده بود باعث مرگ پسری 11 ساله و مجروح شدن دختری 10 ساله و مردی مسن شد.
10 مرداد 1400
شناسه : 77674
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/77674
130+
بالا
تیراندازی در جشن عروسی که در شهرستان کهنوج برگزار شده بود باعث مرگ پسری 11 ساله و مجروح شدن دختری 10 ساله و مردی مسن شد.

حادثه 24 - تیراندازی در جشن عروسی که در شهرستان کهنوج برگزار شده بود باعث مرگ پسری 11 ساله و مجروح شدن دختری 10 ساله و مردی مسن شد.

سرهنگ شاهپوربهرامی، فرمانده انتظامی کهنوج در این باره گفت: بازهم رسم غلط تیراندازی در مراسم جشن که بدون رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزارشد، منجر به مرگ هولناک  یک پسر بچه و زخمی شدن دو  تن دیگر طی یک مراسم عروسی در روستای دوچاهی شد.

وی با ابراز تاسف شدید از این حادثه ادامه داد: حوالی نیمه شب هشتم مرداد، به دنبال گزارش  یک فقره تیراندازی منجر به جرح در مراسم جشن عروسی درروستای«دوچاهی»، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور و تحقیقات میدانی ماموران مشخص شد یک نفر بنا به رسم بسیار غلطی که در برخی مناطق جنوبی کرمان  وجود دارد، با یک قبضه اسلحه کلاشینکف  اقدام به تیراندازی در یک مراسم عروسی کرده که تیرها به یک  پسر بچه ۱۱ساله، دختر بچه ۱۰ساله و یک مرد ۶۷ ساله که در مراسم حضور داشته اند، اصابت کرده است که  بی درنگ  مصدومان  این حادثه به بیمارستان ۱۲ فروردین شهر کهنوج منتقل شدند.

 فرمانده انتظامی کهنوج اظهار کرد: متاسفانه پسربچه۱۱ساله  به علت شدت جراحات واردشده جان خود را از دست داده است و آن دو نفر هم از ناحیه دست زخمی  شده اند که تحت درمان قرار دارند.  وی با بیان این که تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی مرگبار ادامه دارد، افزود: اساسا حمل، نگهداری و استفاده از سلاح‌ گرم جرم محسوب می‌شود.

ارسال نظر