زمان مطالعه: 4 دقیقه

پایان قدرت نمایی 3 شرور قمه به دست در خاوران

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی از دستگیری عاملان تخریب خودرو‌های شهروندان محله خاوران خبر داد و گفت: با سرعت عمل مأموران پلیس، متهمان در کمتر از ۷ ساعت شناسایی و بازداشت شدند.
09 مرداد 1400
شناسه : 77651
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/77651
149+
بالا
رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی از دستگیری عاملان تخریب خودرو‌های شهروندان محله خاوران خبر داد و گفت: با سرعت عمل مأموران پلیس، متهمان در کمتر از ۷ ساعت شناسایی و بازداشت شدند.

حادثه 24 - رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی از دستگیری عاملان تخریب خودرو‌های شهروندان محله خاوران خبر داد و گفت: با سرعت عمل مأموران پلیس، متهمان در کمتر از ۷ ساعت شناسایی و بازداشت شدند.

علی محمدی اظهار داشت: بامداد آخرین روز هفته گذشته در پی تماس چند شهروند با مرکز ۱۱۰ مبنی بر تخریب شیشه و آینه خودروهایشان، توسط افراد ناشناس سریعاً تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به همراه تیم‌هایی از مأموران کلانتری ۱۳۲ نبرد وارد عمل شدند.

وی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد ۳ شرور موتور سوار با در دست داشتن زنجیر و قمه به محل وقوع جرم مراجعه و ضمن عربده کشی و قدرت نمایی ۳ دستگاه خودروی شهروندان ساکن در محل را تخریب کرده و پیش از حضور پلیس از محل وقوع جرم به سرعت گریخته اند.

محمدی تصریح کرد: با پایش اطلاعات به دست آمد، هویت ۳ نفر از عاملان این ناامنی که از اراذل و اوباش سابقه دار پایتخت می‌باشند و به علت درگیری‌های قبلی و تخریب ۲ دستگاه خودروی دیگر تحت تعقیب پلیس بوده، شناسایی شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: با شناسایی هویت متهمان، تلاش برای شناسایی مخفیگاه آنان آغاز که نهایتا در کمتر از ۷ ساعت از وقوع جرم، محل اختفای این افراد شرور در یکی از محلات خیابان پیروزی شناسایی و در یک اقدام عملیاتی هر ۳ نفر دستگیر و برای ادامه تحقیقات به مقر پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت انتقال داده شدند.

 محمدی در ادامه اظهار داشت: با دستگیری تمام عاملان این نزاع، زوایای پنهان پرونده تا حدودی روشن و مشخص شد که، حدودا ۸ ماه قبل این افراد اوباش به همراه تعدادی دیگر از دوستانشان به یکی از استان‌های شمالی کشور جهت تفریح و خوشگذرانی مسافرت کرده که در نهایت در ویلایی که در شمال کشور اجاره کرده بودند به خاطر برخی مسائل شخصی با یکدیگر درگیر که این اختلاف تا به امروز ادامه و در نهایت منجر به درگیری و تخریب‌های شب گذشته و روز‌های قبل شده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به مقر، ابتدا در بازجوئی‌های اولیه منکر هرگونه جرمی بوده، اما در ادامه تحقیقات در مواجهه با مستندات کشف شده و ادله پلیسی به تخریب شبانه شیشه و آینه ۵ دستگاه خودرو که کارشناسان ارزش ریالی خسارت وارده به آن را حدود ۲ میلیارد ریال براورد نموده اند، اعتراف کردند.

وی در پایان با اشاره به اینکه هر ۳ متهم با تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند، خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش خواهد کرد و اجازه نخواهد داد فرد یا افرادی خاصی با اقدامات مجرمانه خود نظم عمومی و آسایش مردم را بر هم زنند و به طور قاطع و جدی با برهم زنندگان نظم عمومی برخورد می‌کند.

ارسال نظر