زمان مطالعه: 3 دقیقه

جزئیات قتل یک نفر در درگیری بیمارستان کوثر سنندج

وقتی درگیری میان اهالی 2طایفه بر سر یک قطعه زمین کشاورزی به بیمارستان کوثر شهر سنندج کشیده شد، آنها با قمه و شمشیر به جان هم افتادند و حادثه‌ای هولناک را رقم زدند.
03 مرداد 1400
شناسه : 77440
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/77440
1034+
بالا
وقتی درگیری میان اهالی 2طایفه بر سر یک قطعه زمین کشاورزی به بیمارستان کوثر شهر سنندج کشیده شد، آنها با قمه و شمشیر به جان هم افتادند و حادثه‌ای هولناک را رقم زدند.

حادثه 24 - وقتی درگیری میان اهالی 2طایفه بر سر یک قطعه زمین کشاورزی به بیمارستان کوثر شهر سنندج کشیده شد، آنها با قمه و شمشیر به جان هم افتادند و حادثه‌ای هولناک را رقم زدند.

غروب چهارشنبه گذشته اهالی 2طایفه که در 2روستای همسایه حوالی سنندج زندگی می‌کردند بر سر یک زمین کشاورزی با هم درگیر شدند. اختلاف آنها بر سر این زمین به‌مدت‌ها پیش برمی‌گشت و آن روز وقتی درگیری شروع شد، آنها با چماق و چاقو به جان هم افتادند و در نتیجه این درگیری عده‌ای مجروح شدند. بستگان مجروحان آنها را برای درمان به بیمارستان منتقل کردند اما این پایان ماجرا نبود. چرا که ضاربان و بستگانشان شروع به تعقیب آنها کردند و وقتی مجروحان به بخش اورژانس بیمارستان منتقل شدند تا تحت درمان قرار بگیرند، ضاربان و بستگانشان نیز وارد آنجا شده و بار دیگر با آنها درگیر شدند.  طرفین این بار با قمه و شمشیر به جان هم افتادند.

به‌گفته شاهدان این حادثه، شدت درگیری به حدی بود که پرسنل بیمارستان و افرادی که در آنجا حضور داشتند برای حفظ جانشان اقدام به فرار از طریق درهای خروجی و پنجره‌ها کردند و همزمان ماجرا به پلیس گزارش شد. وقتی مأموران در محل حاضر شدند، ضاربان و عاملان اصلی درگیری فرار کرده بودند. این در حالی بود که در جریان درگیری خونین در اورژانس، دست یکی از مصدومان از مچ قطع شده بود که وی برای پیوند عضو به بیمارستان ارومیه انتقال یافت اما به‌دلیل شدت خونریزی جانش را از دست داد.

یکی دیگر از مصدومان نیز فردی بود که ضربه شمشیر به گردنش اصابت کرده بود که بلافاصله به اتاق عمل منتقل شد و از خطر مرگ نجات یافت. به‌دنبال این حادثه هولناک و انتشار کلیپی وحشتناک از درگیری خونین در اورژانس بیمارستان کوثر سنندج، دادستان این شهر وارد ماجرا شد و تیمی از مأموران، تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری عاملان این درگیری آغاز کردند.

محمد جباری، دادستان سنندج شامگاه جمعه گذشته گفت: با سرعت عمل پلیس 6نفر از متهمان این حادثه دستگیر شدند که یکی از آنها از ضاربان اصلی فردی است که در این درگیری جانش را از دست داد. وی با هشدار به متهمانی که در این حادثه دست داشتند و متواری شده‌اند گفت: هویت تمامی این افراد شناسایی شده و به‌زودی دستگیر خواهند شد و تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد. به گفته وی، دستگاه قضا در برخورد با کسانی که امنیت و آرامش عمومی جامعه را دچار اختلال می‌کنند هیچ اغماض و مماشاتی نخواهد داشت.

جباری افزود: مردم استان اطمینان‌خاطر داشته باشند که مجرمان و متعرضان به امنیت و آرامش عمومی، هیچ راه فراری از دست قانون ندارند و دستگاه قضایی استان، بدون هیچ مسامحه‌ای به‌شدت با آنان برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر