زمان مطالعه: 2 دقیقه

اعدام پسر جوان در محوطه زندان رجایی شهر / او بر سر یک دختر دست به جنایت زده بود

پسری جوان که 5سال قبل بر سر یک دختر دست به جنایت زده و به قصاص محکوم شده بود، در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.
22 تیر 1400
شناسه : 77077
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/77077
360+
بالا
پسری جوان که 5سال قبل بر سر یک دختر دست به جنایت زده و به قصاص محکوم شده بود، در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

حادثه 24 - پسری جوان که 5سال قبل بر سر یک دختر دست به جنایت زده و به قصاص محکوم شده بود، در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

این جنایت 28بهمن سال 95در اطراف تهران رخ داد. آن روز وقتی گزارش یک درگیری خونین به پلیس اعلام شد، تیمی از مأموران راهی محل حادثه شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. بررسی‌ها حکایت از این داشت که پسری جوان در این درگیری با ضربات چاقو زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافته است. درحالی‌که تحقیقات در این‌باره ادامه داشت، از بیمارستان خبر رسید که جوان زخمی جانش را از دست داده است. در این شرایط پرونده جنایی تشکیل و با تحقیق ازشاهدان عامل جنایت شناسایی و دستگیر شد. وی در بازجویی‌ها اقرار کرد که دعوای او و مقتول بر سر یک دختر بوده است. او گفت که عاشق دختری جوان شده و قصد ازدواج با او را داشته اما وقتی فهمیده که مقتول نیز به آن دختر علاقه دارد و وی را مانع رسیدن به خواسته‌اش دیده با او درگیر شده و وی را به قتل رسانده است. متهم همچنین مدعی شد که روز حادثه فقط قصد ترساندن و زهرچشم گرفتن از مقتول را داشته اما وقتی با یکدیگر درگیر شدند کنترلش را از دست داده و با چاقو به او ضربه زده است.

متهم به قتل روانه زندان شد و بعد از مدتی در شعبه دهم دادگاه کیفری پای میز محاکمه رفت و با حکم دادگاه به قصاص محکوم شد. او به حکم قصاصش اعتراض کرد و پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد. قضات شعبه 39دیوان پس از بررسی پرونده، حکم قصاص وی را تأیید کردند و پرونده برای انجام مقدمات اجرای حکم به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شد. محکوم به قصاص چند روز قبل در محوطه زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و با اصرار اولیای دم حکم قصاص وی نیز اجرا شد. به این ترتیب با به دار آویخته شدن قاتل، پرونده این جنایت بسته شد.

ارسال نظر