زمان مطالعه: 3 دقیقه

جزئیات جدید از قتل زن قزوینی توسط راننده تاکسی اینترنتی

یک راننده تاکسی اینترنتی در قزوین به قتل یک مسافر خانم اعتراف کرد.
16 تیر 1400
شناسه : 76911
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/76911
644+
بالا
یک راننده تاکسی اینترنتی در قزوین به قتل یک مسافر خانم اعتراف کرد.

حادثه 24 - یک راننده تاکسی اینترنتی در قزوین به قتل یک مسافر خانم اعتراف کرد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین با توجه به اعلام کشف جسدی سوخته در اول تیرماه سالجاری تحقیقات قضایی و انتظامی در این خصوص آغاز و مشخص شد مقتول یکی از اعضای اتحادیه آرایشگران قزوین دارای دو سالن آموزش آرایشگری یکی در قزوین و دیگری در اسماعیل آباد می‌باشد که فرزندش در تاریخ ۳۱ خرداد درخواست خودروی اینترنتی به مقصد روستای اسماعیل آباد کرده و راننده خودروی تیبا تاکسی اینترنتی پس از مراجعه به مبدأ اقدام به سوار کردن مسافر می‌ کند.

اما با توجه به عدم حضور مسافر در سالن و پیگیری صورت گرفته این راننده مدعی می‌ شود که مسافر را در مقصد پیاده و اطلاع دیگری از وی ندارد.

 در اول تیر ماه جسد سوخته زنی در جاده بوئین زهرا کشف و پس از انجام تحقیقات محرز می شود جسد مکشوفه متعلق به مسافر بوده که به دلیل آسیب وارده به گلو (خفگی) فوت کرده و  قاتل جهت عدم امکان شناسایی با بنزین جسد را به آتش کشیده است.

 با توجه به قرائن راننده احضار و منکر موضوع و مدعی عدم علم و اطلاع در این زمینه بود که با توجه به شواهد موجود اتهام قتل عمد به متهم تفهیم و با قرار بازداشت موقت به زندان اعزام شد.

گفتنی است متهم بعد از حدود یک هفته به قتل اقرار کرده و در تشریح نحوه قتل بیان می‌ کند که قبل از رسیدن به مقصد خودرو جوش آورده است. به علت توقف و گرمی هوا مسافر شاکی شده و به همین خاطر بحث لفظی بین وی و مسافر رخ داده است و وی را خفه و سپس در صندلی عقب خودرو قرار داده است. پس ازدرآوردن زیورآلات وی و خارج کردن سیم کارت و رم گوشی با تهیه بنزین از جایگاه سوخت اقدام به سوزاندن مقتوله و ترک محل حادثه می‌ کند.

متهم بعد از ظهر روز حادثه با مراجعه به بازار قزوین قصد فروش طلاجات را داشته که با توجه به مراجعه به طلا فروشی و اطلاع یافتن از بدل بودن آن اقدام به انداختن طلاجات به داخل چاه می‌نماید.

با توجه به اینکه کلیه قرائن و امارات مربوطه حاکی از مقرون به واقع بودن اقرار متهم می‌باشد، پرونده جهت تکمیل تحقیقات به شعبه بازپرسی ارجاع و در حال رسیدگی می‌باشد.

ارسال نظر