زمان مطالعه: 1 دقیقه

کشتار خانوادگی در گتوند؛ داماد عصبانی 4 عضو خانواده همسرش را کشت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از قتل 4 نفر اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک نفر در شهرستان گتوند خبر داد و گفت: قاتل مسلح فراری در کمتر از یک ساعت در عملیات ویژه پلیس دستگیر شد.
15 تیر 1400
شناسه : 76878
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/76878
504+
بالا
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از قتل 4 نفر اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک نفر در شهرستان  گتوند  خبر داد و گفت: قاتل مسلح فراری در کمتر از یک ساعت در عملیات ویژه پلیس دستگیر شد.

حادثه 24 - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از قتل 4 نفر اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک نفر در شهرستان  گتوند  خبر داد و گفت: قاتل مسلح فراری در کمتر از یک ساعت در عملیات ویژه پلیس دستگیر شد.

سرهنگ حکیم عبداللهی با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت 3 و 45 دقیقه امروز در شهرستان  گتوند  داماد یک خانواده 4 نفر از اعضای خانواده همسر خود اعم از پدر زن (که دایی وی بوده)، مادر زن، برادر زن و همسر خود را به قتل رساند و یکی از همسایگان را زخمی کرد.

وی افزود: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ شهرستان گتوند با فعال سازی گشت‌های نامحسوس و هدفمند و انجام اقدامات تخصصی قاتل را در کمتر از یک ساعت شناسایی و در عملیات تعقیب و گریز و استفاده از قانون به کارگیری سلاح و آتش متقابل پای وی را هدف قرار داده و آن را دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متهم یک قبضه کلاشینکف به همراه 13 عدد فشنگ مربوطه کشف شد، بیان داشت: پرونده همچنان در دست بررسی است.

ارسال نظر