زمان مطالعه: 2 دقیقه

پایان 9 سال کابوس یک اعدامی در قزوین

سرپرست شوراهای حل اختلاف استان قزوین از رضایت اولیای دم پس از 9 سال برای رهایی محکوم به قصاص از چوبه دار در قزوین خبر داد.
14 تیر 1400
شناسه : 76853
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/76853
296+
بالا
سرپرست شوراهای حل اختلاف استان قزوین از رضایت اولیای دم پس از 9 سال برای رهایی محکوم به قصاص از چوبه دار در قزوین خبر داد.

حادثه 24 - سرپرست شوراهای حل اختلاف استان قزوین از رضایت اولیای دم پس از 9 سال برای رهایی محکوم به قصاص از چوبه دار در قزوین خبر داد.

به نقل از روابط عمومی شورای حل اختلاف استان، حجت الاسلام محمد حیدری با اشاره به رضایت ولی دم برای آزادی محکوم به قصای در قزوین گفت: صبحگاه نهم دی ماه سال ۹۱ طی تماس تلفنی با کلانتری ۱۳ باهنر، قتل خانمی ۲۴ ساله، متاهل و دارای ۲ فرزند اعلام شد که پس از حضور ماموران انتظامی قتل با ضربات چاقو تایید شد.

سرپرست شوراهای حل اختلاف قزوین افزود: پس از بررسی و تحقیقات لازم مشخص شد قتل از سوی برادر همسر مقتوله به دلیل اختلافات خانوادگی صورت گرفته است.

وی ابراز کرد: به دنبال آن، قاتل ۲۸ ساله و مجرد دستگیر و بازجویی‌های قضائی صورت گرفت و متهم به قتل اعتراف کرد و پس از اتمام رسیدگی‌های قضائی رای مبنی بر اجرای قصاص صادر شد.

 حیدری گفت: پرونده مذکور از سال ۹۵ جهت اجرای صلح و سازش به شورای حل اختلاف ارجاع شد که سرانجام با تلاش‌های مجدانه واحد مصالحه قتل و خیران صلح و سازش خوشبختانه اولیای دم مقتوله شامل پدر، مادر و فرزندان، رضایت قطعی خود را اعلام کردند.

ارسال نظر