زمان مطالعه: 2 دقیقه

تجاوز وحشیانه به نوعروس/ متجاوز اعدام می شود

مرد جوان وقتی فهمید دختر مورد علاقه‌اش با مرد دیگری ازدواج کرده است در اقدامی کینه‌جویانه به او تعرض کرد و حالا با رای قضات دادگاه به اتهام تجاوز به اعدام محکوم شد.
12 تیر 1400
شناسه : 76775
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/76775
1029+
بالا
مرد جوان وقتی فهمید دختر مورد علاقه‌اش با مرد دیگری ازدواج کرده است در اقدامی کینه‌جویانه به او تعرض کرد و حالا با رای قضات دادگاه به اتهام تجاوز به اعدام محکوم شد.

حادثه 24 - مرد جوان وقتی فهمید دختر مورد علاقه‌اش با مرد دیگری ازدواج کرده است در اقدامی کینه‌جویانه به او تعرض کرد و حالا با رای قضات دادگاه به اتهام تجاوز به اعدام محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده با شکایت زن جوانی به نام گلناز که مدعی بود از سوی مردی به نام سیامک مورد تجاوز قرار گرفته است، آغاز شد. این زن که به همراه همسرش به اداره پلیس رفته بود، در توضیح ماجرا گفت: چند ماه قبل  ازدواج کردم و پس از آن با همسرم برای کار به تهران آمدیم و در یک شرکت سرایدار شدیم. مدتی بعد سیامک که از همشهری‌ها و خواستگار سابقم بود، با من تماس گرفت اما وقتی گفتم ازدواج کرده‌ام و دیگر با من تماس نگیر، خیلی عصبانی شد. چند روز بعد سیامک دوباره با من تماس گرفت و مدعی شد که فردی از من فیلم و عکس گرفته و می‌خواهد در شهرستان‌مان منتشر کند. بعد هم گفت که من می‌توانم کمکت کنم تا عکس‌ها و فیلم‌هایت را بگیری. شاکی در ادامه افزود: از شنیدن این حرف‌ها شوکه شدم اما چند روز بعد سیامک گفت عکس‌ها را گرفته و می‌خواهد آن را به من تحویل دهد بعد چون می‌دانست که شوهرم در خانه نیست، مرا با زور به طبقه بالا برد و به من تجاوز کرد و بعد هم به سرعت فرار کرد و رفت. بعد از آن ترسیده بودم و نمی‌خواستم ماجرا را به همسرم بگویم. اما شرایط روحی‌ام آنقدر بد بود که تصمیم گرفتم حقیقت را بگویم. با شکایت زن جوان، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان تعرض به او را مورد تأیید قرار دادند. از سوی دیگر همسایه‌ها نیز تأیید کردند سیامک با خشونت گلناز را به داخل خانه‌اش برده است. در ادامه سیامک شناسایی و دستگیر شد و پس از تکمیل تحقیقات پرونده به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده و محاکمه متهم غیرعلنی برگزار شد. در جلسه محاکمه شاکی خواهان اشد مجازات برای متهم شد. پس از آن متهم با انکار جرمش گفت: من چنین کاری انجام ندادم و شاکی دروغ می‌گوید.

اما قضات با توجه به تناقض‌گویی‌های متهم، مدارک و شواهد پرونده وارد شور شدند و سیامک را به اعدام محکوم کردند.

ارسال نظر