زمان مطالعه: 2 دقیقه

پسر متلک پران شوهر زن جوان را جلوی چشمش کشت

زن و شوهر مشهدی که صبح زود برای ورزش و پیاده‌روی از خانه خارج شده بودند گرفتار سرنوشتی هولناک شدند.
21 خرداد 1400
شناسه : 76115
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/76115
1208+
بالا
زن و شوهر مشهدی که صبح زود برای ورزش و پیاده‌روی از خانه خارج شده بودند گرفتار سرنوشتی هولناک شدند.

حادثه 24 - زن و شوهر مشهدی که صبح زود برای ورزش و پیاده‌روی از خانه خارج شده بودند گرفتار سرنوشتی هولناک شدند.

حدود ساعت 6صبح پنجشنبه گذشته به قاضی حسن زرقانی، بازپرس جنایی مشهد خبر رسید که مردی جوان در یک درگیری خونین در خیابان شهید رستمی‌2 با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

با حضور تیم‌ تحقیق معلوم شد که عامل این جنایت جوان موتورسواری بوده که از محل گریخته است. همسر مقتول که در صحنه درگیری حضور داشت در حالی که هنوز در شوک حادثه بود به ماموران گفت: صبح زود با همسرم برای ورزش و پیاده‌روی از خانه خارج شدیم. پس از ورزش در حال پیاده‌روی بودیم که موتورسواری هنگام عبور از خیابان به من متلک گفت.

وی ادامه داد: همسرم عصبانی شد و به موتورسوار اعتراض کرد اما مرد موتورسوار کمی جلوتر توقف کرد، از موتورش پیاده شد و به طرف همسرم آمد. او فحاشی می‌کرد و با همسرم به مشاجره پرداخت و لحظاتی بعد چاقویی از جیبش بیرون کشید و به همسرم حمله کرد و چند ضربه به او زد. در آن لحظات با جیغ و فریاد از مردم کمک می‌خواستم اما کسی در خیابان نبود که به کمک همسرم بیاید. وقتی شوهرم با بدنی غرق خون روی زمین افتاد، مرد مزاحم سوار موتورش شد و فرار کرد.

اظهارات این زن در حالی بیان می‌شد که در بررسی‌ها معلوم شد مرد جوان که حدودا 40ساله بود بر اثر اصابت حدود 8ضربه چاقو جانش را از دست داده است. در این شرایط تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شد اما هیچکس جز همسر مقتول شاهد جنایت نبود و کسی قاتل فراری را ندیده بود. در این شرایط ماموران به بررسی‌ تصاویر دوربین‌های مداربسته پرداختند و توانستند تصویری از مرد موتورسوار به دست آورند اما وقتی شماره پلاک موتور او بررسی‌ شد معلوم شد که پلاک مخدوش و جعلی است.

در این شرایط مشخصات قاتل فراری در اختیار تمامی تیم‌های گشتی پلیس قرار گرفته و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل موتورسوار ادامه دارد.

ارسال نظر