زمان مطالعه: 1 دقیقه

زنده زنده سوختن راننده پراید در یزد

مدیر عملیات سازمان آتش نشانی یزدگفت: در حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودروی پراید، راننده بر اثر شدت سوختگی و جراحات در دم فوت کرد.
12 خرداد 1400
شناسه : 75834
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/75834
900+
بالا
مدیر عملیات سازمان آتش نشانی یزدگفت: در حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودروی پراید، راننده بر اثر شدت سوختگی و جراحات در دم فوت کرد.

حادثه 24 - مدیر عملیات سازمان آتش نشانی یزدگفت: در حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودروی پراید، راننده بر اثر شدت سوختگی و جراحات در دم فوت کرد.

محمد میدانی مدیر عملیات شیفت سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد   گفت: در پی اعلام حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودروی پراید و محبوس شدن راننده آن در میان شعله‌های آتش در بلوار امام رضا (ع) از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی این سازمان با توجه به حساسیت حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره پنج را به محل حادثه اعزام کرد.

او افزود: پس از رسیدن آتش نشانان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل حادثه بلافاصله عملیات اطفا آتش سوزی را آغاز کرده، اما علی رغم تلاش‌ها برای اطفای حریق خودرو و نجات جان راننده محبوس شده، متعاسفانه راننده بر اثر شدت سوختگی و جراحات در دم فوت کرده بود.

مدیر عملیات شیفت سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در پایان افزود: علت این حادثه و چگونگی رخ دادن آتش سوزی خودروی پراید  از سوی کارشناسان این سازمان در حال بررسی است.

ارسال نظر