زمان مطالعه: 2 دقیقه

قاتل کرمانشاهی در البرز دستگیر شد / او همسر خواهرش را کشته بود

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری خبر داد که فروردین امسال پس از قتل همسر خواهرش در شهرک پردیس کرمانشاه به شهرستان ملارد استان البرز گریخته بود.
02 خرداد 1400
شناسه : 75618
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/75618
410+
بالا
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری خبر داد که فروردین امسال پس از قتل همسر خواهرش در شهرک پردیس کرمانشاه به شهرستان ملارد استان البرز گریخته بود.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری خبر داد که فروردین امسال پس از قتل همسر خواهرش در شهرک پردیس کرمانشاه به شهرستان ملارد استان البرز گریخته بود. 

سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: یازدهم فروردین امسال موضوع قتل پسر جوانی به ضرب چند گلوله در شهرک پردیس کرمانشاه به پلیس گزارش شد.

وی افزود: پس از وقوع این جنایت، پلیس آگاهی تحقیقات همه جانبه خود را برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری که بعدا مشخص شد برادر همسر مقتول بوده، آغاز کرد.

جاویدان تصریح کرد: کارآگاهان پس از هفته ها کار اطلاعاتی و اقدامات تخصصی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در شهرستان ملارد استان البرز شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی و همکاران خود در این شهرستان، عازم محل شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی پس از حضور در شهرستان ملارد و اطمینان از حضور قاتل فراری 31 ساله در مخفیگاهش، وی را طی عملیاتی غافلگیرانه و با رعایت حقوق شهروندی همسایگان دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب قتل جوانی 30 ساله در شهرک پردیس کرمانشاه اعتراف و انگیزه اش را اختلافات خانوادگی با مقتول عنوان کرد.

 جاویدان با اشاره به معرفی قاتل فراری به دستگاه قضایی، از صلابت پلیس در برخورد با مجرمان خطرناک خبر داد و گفت: این افراد حتی اگر کیلومترها از محل جنایت هم فاصله گرفته باشند از چشمان تیزبین پلیس در امان نبوده و سرانجام تسلیم قانون خواهند شد.

ارسال نظر