زمان مطالعه: 2 دقیقه

پشت پرده  فیلم آدم‌ربایی در جاده تلو  چه بود؟

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران توضیحاتی درباره انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر آدم ربایی در جاده تلو ارائه کرد.
31 اردیبهشت 1400
شناسه : 75570
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/75570
168+
بالا
مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران توضیحاتی درباره انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر آدم ربایی در جاده تلو ارائه کرد.

حادثه 24 - مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران توضیحاتی درباره انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر آدم ربایی در جاده تلو ارائه کرد.

اخیرا کلیپی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن دیده می شود خودرویی در جاده تلو در حال حرکت است. در این کلیپ درب خودرو باز بوده است و پاهای زن جوان از ماشین بیرون زده شده است و هم چنان خودرو با در نیمه باز در حال حرکت است.

این در حالی است که سرنشینان خودروی پشت سر اقدام به فیلمبرداری از این صحنه کرده اند و احتمال آدم ربایی می دهند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران در توضیح این خبر گفت: «روز گذشته صاحب خودرویی که پلاک آن در فیلم مشخص بود، به کلانتری ۱۴۶ حکیمیه احضار شد. ماجرا از آن قرار بود که زن و شوهر جوان بر سر اختلافات خانوادگی برای گفتگو در جاده قرار گذاشته بودند. زن جوان ادعا می کرد شوهرش اعتیاد شدید دارد و علت اختلاف با او را همین اختلاف عنوان کرده بود.

روز حادثه در حالی که در خودرو برادر خانم در جاده تلو، در حال گفتگو بودند ناگهان درگیری زن و شوهر بالا گرفت و خانوم درب خودرو در حال حرکت را گشوده بود که کمی جلوتر راننده که برادر خانوم بود خودرو را متوقف کرده و با وساطت،خواهر خود را آرام کرده بود.»

صاحب خودرو به همراه خواهرش در کلانتری حاضر شده و توضیحات خود را ارائه داده بودند. آنها شکایتی علیه همدیگر نداشتند و اعلام کرده بودند که همسر زن جوان به شمال کشور رفته است و اهل و ساکن یکی از شهرهای شمالی می باشد.

ارسال نظر