زمان مطالعه: 2 دقیقه

خبر بد برای پرسپولیسی ها، کنعانی زادگان به قطر می رود+ سند

رسانه‌های قطری خبر از توافق الاهلی با مدافع پرسپولیس دادند.
18 اردیبهشت 1400
شناسه : 75089
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/75089
255+
بالا
رسانه‌های قطری خبر از توافق الاهلی با مدافع پرسپولیس دادند.

حادثه 24 - رسانه‌های قطری خبر از توافق الاهلی با مدافع پرسپولیس دادند.

تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها نتایج خوبی در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده و صعود مقتدرانه‌ای را از گروه خودش تجربه کرد، در لیگ برتر هم از مدعیان جدی و اصلی قهرمانی است ولی درکنار این وضعیت خوب، موارد نگران کننده‌ای هم برای سرخپوشان وجود دارد.

یحیی گل‌محمدی در طول چند وقت اخیر بارها در صحبت‌هایش نسبت به وضعیت بازیکنانش که در پایان فصل قراردادشان تمام می‌شود ابراز نگرانی کرد و در کنار این موضوع، چند وقتی می‌شود که صحبت از پیشنهادات نجومی تیم‌هایی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به برخی از بازیکنان این تیم از جمله نوراللهی و کنعانی زادگان مطرح شده است.

در این میان ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس هم در نشست خبری اخیر خودش صحبت از پیشنهادات ۴۰-۵۰ میلیارد تومانی تیم‌های آسیایی به برخی بازیکنان این تیم داد و عنوان کرد این موضوع حفظ آنها را برایشان سخت کرده است.

حالا در لا به لای این مباحث، نشریات عرب زبان هم بعضاً صحبت از مذاکره و توافق بازیکنان پرسپولیس با تیم‌های آسیایی می‌دهند که بیشتر اخبار مطرح شده را تقویت می‌کند.

نشریه الرایه قطر در این خصوص صبح امروز خبر از توافق کنعانی زادگان با الاهلی را داد. طبق اعلام روزنامه الرایه قطر، حسین کنعانی زادگان مدافع ملی‌پوش تیم پرسپولیس با عقد قراردادی به مدت دو‌ فصل به الاهلی قطر می‌پیوندد. باید منتظر ماند و واکنش این بازیکن و باشگاه پرسپولیس را به خبر عنوان شده دید.

شایعه یا واقعیت؟

در دو هفته گذشته مدافع قرمزها چند بار توافق با این باشگاه و قطری ها را تکذیب کرده ولی بعید به نظر می رسد دیگر دست به چنین کاری بزند.

ارسال نظر