زمان مطالعه: 3 دقیقه

دستگیری ۳۵ قاچاقچی دانه درشت در پایتخت / هشدار درباره فروش مواد مخدر در فضای مجازی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۳۵ قاچاقچی دانه درشت در پایتخت خبر داد.
05 اردیبهشت 1400
شناسه : 74723
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/74723
314+
بالا
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۳۵ قاچاقچی دانه درشت در پایتخت خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از ۱۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۳۵ قاچاقچی دانه درشت در پایتخت خبر داد.

سردار حسین رحیمی در اجرای یازدهمین مرحله از طرح ظفر اظهار کرد: امروز اولین مرحله از طرح ظفر در سال ۱۴۰۰ و یازدهمین مرحله از آن در سال از زمان شروع است که از سوی همکاران من در پلیس مبارزه با مواد مخدر به مرحله اجرا درآمده و در جریان آن عوامل پلیس پیشگیری نیز  همراهی و همکاری داشتند.

وی ادامه داد: در جریان این طرح ۱۲۲۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد و نیز ۳۵ قاچاقچی دانه درشت دستگیر و چهار باند نیز متلاشی شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان این که ۳۸ دستگاه خودرو و موتور سیکلت از قاچاقچیان کشف و توقیف شد گفت: همچنین ۳۸ نفر از اراذل و اوباش که در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشته و در کنار آن مرتکب جرایمی نظیر اوباش گری ، خفت گیری، مزاحمت برای نوامیس و ... شده بودند دستگیر شدند.

رحیمی با بیان اینکه در اجرای این طرح مناطقی همچون هرندی، فرحزاد، شوش ، مولوی ، و .... پاکسازی شدند گفت: همچنین سه باب منزل نیز که به محلی برای توزیع و مصرف مواد مخدر بدل شده بود پلمپ شد.

رئیس پلیس پایتخت ارزش ریالی مواد مخدر مکشوفه را بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرد.

رحیمی نسبت به فروش مواد مخدر در فضای مجازی نیز هشدار داد و گفت: یکی از باندهایی که در اجرای این طرح منهدم شد باندی بود که اقدام به فروش مواد مخدر گل از طریق فضای مجازی کرده بود که با رد یابی و انهدام این باند ۱۲ کیلوگرم مخدر گل از آنان کشف شد. پلیس فضای مجازی را نیز  رصد کرده و با موارد اینچنینی با قاطعیت برخورد می کند.

کشف محموله ۴۳۷ کیلوگرمی شیشه

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کشف محموله بزرگ شیشه گفت: باندی که قصد داشت تا در پوشش بار یک تریلی اقدام به ورود ۴۳۷ کیلوگرم مخدر شیشه به تهران کند منهدم شد. اعضای این باند که مواد مخدر را از مرزهای شرقی وارد کشور کرده، از همان مبدا تحت نظر و کنترل پلیس قرار داشتند. تا این که در تهران دستگیر شدند.

رحیمی افزود: باندی دیگر نیز که قصد انتقال ۵۷۰ کیلوگرم تریاک و ۵۷ کیلوگرم مخدر گل را داشت منهدم شده و پنج تن از اعضای آن دستگیر شدند.

ارسال نظر