زمان مطالعه: 2 دقیقه

ویران شدن یک خانه در شیراز بر اثر انفجار

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: صبح امروز جمعه 3 اردیبهشت، یک واحد مسکونی در بلوار جمهوری شیراز، بر اثر انفجار دچار حریق شد.
03 اردیبهشت 1400
شناسه : 74636
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/74636
481+
بالا
رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: صبح امروز جمعه 3 اردیبهشت، یک واحد مسکونی در بلوار جمهوری شیراز، بر اثر انفجار دچار حریق شد.

حادثه 24 - رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: صبح امروز جمعه 3 اردیبهشت، یک واحد مسکونی در بلوار جمهوری شیراز، بر اثر انفجار دچار حریق شد.

محمدهادی قانع جمعه ۳ اردیبهشت در باره جزئیات این حادثه به خبرنگاران گفت: ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه صبح امروز، شهروندان طی تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شیراز، از وقوع یکفقره انفجار در بلوار جمهوری خبر دادند.

او با بیان اینکه بلافاصله چهار ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: آتش نشانان با رسیدن به محل آتش سوزی مشاهده کردند که از طبقه دوم ساختمان چهار طبقه، دود و شعله زیادی خارج می‌شود و شعله‌های سرکش آتش در حال سرایت به نقاط دیگر ساختمان است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم و گروه اول با استفاده از چندین رشته لوله آبرسانی موفق به رساندن خود به کانون آتش شدند و به امر خاموش کردن آتش پرداختند و گروه دوم نیز با توجه به حجم زیاد دود در ساختمان آتش نشانان با استفاده از فن‌های قوی اقدام به خارج کردن دود از داخل ساختمان کردند.

قانع خاطرنشان کرد: این آتش سوزی با تلاش نفسگیر آتش نشانان به سرعت و با کمترین زمان ممکن مهار و کاملا خاموش شد و همچنین از سرایت آتش به طبقات و نیز بخش‌های دیگر جلوگیری به عمل آمد.

رئیس آتش نشانی شیراز با بیان اینکه علت وقوع این آتش سوزی هم اکنون توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است، گفت: این حادثه مصدوم و یا تلفات جانی نداشت ولی خسارات مالی زیادی بر جای گذاشت.

ارسال نظر