زمان مطالعه: 7 دقیقه

علی ناصریان، تنها قربانی واژگونی اتوبوس تیم شهرداری نوشهر / بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس همچنان در بیمارستان

بامداد امروز اتوبوس تیم شهرداری نوشهر دچار یک سانحه شده و سقوط بهمن باعث واژگونی و پرتاب شدن اتوبوس این تیم به پایین جاده شد. در این حادثه تلخ، ۱۹ نفر مصدوم شدند و ۱ نفر هم فوت کرده است.
23 اسفند 1399
شناسه : 73560
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/73560
1456+
بالا
بامداد امروز اتوبوس تیم شهرداری نوشهر دچار یک سانحه شده و سقوط بهمن باعث واژگونی و پرتاب شدن اتوبوس این تیم به پایین جاده شد. در این حادثه تلخ، ۱۹ نفر مصدوم شدند و ۱ نفر هم فوت کرده است.

حادثه 24 - بامداد امروز اتوبوس تیم شهرداری نوشهر دچار یک سانحه شده و سقوط بهمن باعث واژگونی و پرتاب شدن اتوبوس این تیم به پایین جاده شد. در این حادثه تلخ، ۱۹ نفر مصدوم شدند و ۱ نفر هم فوت کرده است.

علی ناصریان، بازیکن زیر ۲۳ سال تیم شهرداری نوشهر در حادثه واژگونی اتوبوس این تیم درگذشت.

بامداد امروز اتوبوس تیم شهرداری نوشهر دچار یک سانحه شده و سقوط بهمن باعث واژگونی و پرتاب شدن اتوبوس این تیم به پایین جاده شد. در این حادثه تلخ، ۱۹ نفر مصدوم شدند و ۱ نفر هم فوت کرده است.

فرد فوت شده، علی ناصریان، بازیکن زیر ۲۳ سال این تیم است که در سفر نوشهری‌ها به تهران برای برپایی دیدار دوستانه برابر سایپا و بادران این تیم را همراهی می‌کرد.

افراد آسیب دیده در این حادثه به بیمارستان مدنی کرج منتقل شدند. حدود شش، هفت نفر از اعضای این تیم به اتاق عمل منتقل شدند تا به وضعیت آن‌ها رسیدگی شود. یکی از آن‌ها میثم حسینی، بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس است که به تازگی از اتاق عمل بیرون آمده است.

باقی نفرات هم به صورت سرپایی درمان شدند.

بازیکنان تیم فوتبال شهرداری نوشهر در حال بازگشت از اردوی آماده سازی‌شان در تهران بودند که هوای برفی شب گذشته کشور حادثه تلخ و غمباری را برای آنها و جامعه ورزش رقم زد.

 

هفته گذشته تیم فوتبال شهرداری نوشهر که هدایت آن را محسن بنگر برعهده دارد جهت برپایی اردو به منظور آمادگی و شرکت در مسابقات مرحله دوم لیگ دسته سه راهی تهران شد. نوشهری ها در تهران با تیم های سایپا، بادران، پیکان و عقاب دیدار کردند و در ساعات پایانی روز گذشته بود که اعضای این تیم پس از انجام آخرین بازی برابر پیکان و اتمام اردو با یک دستگاه اتوبوس و از جاده چالوس عازم نوشهر شدند.

شب گذشته اما شاهد بارش باران و برف در قسمت های مختلف کشور بودیم و اتوبوسی که حامل اعضای تیم فوتبال شهرداری نوشهر بود، در پیج سرهنگ جاده چالوس، دچار سانحه می شود و سقوط می کند. در این حادثه بهمن به اتوبوس حامل تیم فوتبال شهرداری نوشهر برخورد می کند و آن را از ارتفاع حاشیه جاده به پایین پرت می کند و سبب واژگونی اتوبوس می شود.

پیچ سرهنگ جاده چالوس که یکی از پیچ های خطرناک این جاده به شمار می رود، محل وقوع این حادثه بوده است.

بنابر گزارش افراد حاضر در صحنه، پس از واژگونی اتوبوس، دو نفر از اعضای تیم فوتبال نوشهر زیر آن می‌مانند و اگرچه تلاش های نیروهای امداد برای نجات یکی از آنها ثمر می دهد ولی علی ناصریان که یکی از بازیکنان جوان تیم فوتبال شهرداری نوشهر بود، در این حادثه جان خود را از دست می دهد.

19 عضو تیم نیز در این حادثه دچار جراحت شد‌ه‌اند، که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی در محل، ۵ نفر از مصدومین به بیمارستان امام علی (ع) و مابقی به بیمارستان شهید مدنی کرج جهت ادامه روند درمان انتقال داده شدند.

میثم حسینی بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس که این روزها بی سر و صدا فوتبالش را در تیم شهر خودش نوشهر ادامه می دهد نیز در این حادثه دچار جراحت شده است. طبق آخرین اخبار تمام اعضای تیم فوتبال شهرداری نوشهر از بیمارستان مرخص شده‌اند و فقط چند تن از آن‌ها بستری هستند که میثم حسینی نیز یکی از آنها به شمار می رود؛ با اعلام پزشکان وضعیت مصدومین حادثه پایدار و رو به بهبودی است.

 

در این حادثه 19 نفر آسیب دیدند که متاسفانه علی ناصریان یکی از بازیکنان جوان تیم جان باخت. پس از انتقال اعضای مصدوم به بیمارستان و انجام مراحل درمانی، تنها سه عضو در بیمارستان باقی مانده اند که البته میثم حسینی نیز یکی از آنها به شمار می رود. پزشکان حال عمومی مصدومان را پایدار و رو به بهبودی اعلام کرده اند.

البته مدیران باشگاه شهرداری نوشهر برای رعایت پروتکل های بهداشتی، دو دستگاه اتوبوس برای بازگرداندن تیم در نظر گرفته بودند که اسامی اعضای تیم فوتبال شهرداری نوشهر که در این دو اتوبوس بوده اند، به شرح زیر است: 

*اسامی بازیکنان حاضر در اتوبوس اول

1 - فرید همرنگ

2 - سامان شریفی

3- اسماعیل باقری

4- یحیی نجاریان

5 - سید میثم حسینی

6 - رضا مسیبی

7 - حسام سلطانپور

8 - کیهان متاجی

9- علی کشاورز

10 - میثم حسین پور

11 - صادق سالار

12 - نوید فلاحتگر

13-  حمیدرضا سمایی

14 - علی ناصریان (فوتی)

15- مهدی عینی

16- مصطفی مهدیزاده

17 - داریوش شمس

* اسامی بازیکنان حاضر در اتوبوس دوم

1-  مروان ناییج

2- علیرضا قنبری

3- علی رحمانی

4-محمد پرویی

5-سینا علیجان زاده

6- سامان نعیمی

7- امیرحسین شیخ

8- بهنام ابراهیم نیا

9- دکتر فیض الله قاسم پور

10- عیسی علیپور

11- مهدی قاسمی

12- سید محمود میرحسینی

راننده و کمک راننده نیز در این حادثه مصدوم شده اند و به همین دلیل تعداد افرادی که به بیمارستان منتقل شده اند، 19 نفر اعلام شده است.

*محسن بنگر سرمربی تیم همراه با بازیکنان در مسیر بازگشت تیم حضور نداشته است

ارسال نظر