زمان مطالعه: 2 دقیقه

عملیات پلیس شیراز برای دستگیری سارق آتش افروز / توضیح درباره محتوای یک کلیپ از سوی فرمانده انتظامی

فرمانده انتظامی شیراز با تکذیب محتوای کلیپی که علیه ماموران پلیس در فضای مجازی منتشر شده است، به تشریح جزئیات دستگیری یک سارق که قصد آتش زدن اموال مسروقه را داشت، پرداخت.
11 اسفند 1399
شناسه : 73116
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/73116
535+
بالا
فرمانده انتظامی شیراز با تکذیب محتوای کلیپی که علیه ماموران پلیس در فضای مجازی منتشر شده است، به تشریح جزئیات دستگیری یک سارق که قصد آتش زدن اموال مسروقه را داشت، پرداخت.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شیراز با تکذیب محتوای کلیپی که علیه ماموران پلیس در فضای مجازی منتشر شده است، به تشریح جزئیات دستگیری یک سارق که قصد آتش زدن اموال مسروقه را داشت، پرداخت.

سرهنگ فرج شجاعی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر خرید و نگهداری و فروش اموال مسروقه توسط فردی در یکی از محله‌های شهر شیراز، ماموران کلانتری بهارستان با هماهنگی و دستور مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

به نقل از روابط عمومی پلیس فارس، شجاعی ادامه داد: سارق پس از مشاهده ماموران در محل، اموال مسروقه را با هدف از بین بردن مدارک، در منزل خود به آتش کشید که بلافاصله با هماهنگی انجام شده و حضور ماموران آتش‌نشانی، حریق اطفاء شد.

 رئیس پلیس شهرستان شیراز خاطرنشان کرد که سارق یاد شده دستگیر و به همراه اموال مسروقه کشف شده به کلانتری منتقل شد و در بازجویی‌های اولیه به بیش از 10 فقره سرقت اعتراف کرد.

شجاعی گفت: در بازرسی تکمیلی ماموران پلیس از محل، مقادیری وسایل مسروقه دیگر نیز کشف شده است.

این مقام انتظامی در خصوص انتشار کلیپی بر علیه پلیس در خصوص این رویداد، ضمن تکذیب محتوای این کلیپ، گفت: پلیس فتا، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان تهیه و انتشار این کلیپ را در دستور کار قرار داده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در راستای حفظ و ارتقا امنیت در جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند و با کسانی که بخواهند با انتشار موارد نادرست در فضای مجازی علیه ناجا اقدام کنند،  قانونی و قاطعانه برخورد می‌کند.

ارسال نظر