زمان مطالعه: 3 دقیقه

انتقام جویی مرد روانی با 65 ضربه چاقو

«مردی دیوانه‌وار با چاقو به راننده206 ضربه می‌زند و تلاش افراد رهگذر برای میانجیگری بی‌نتیجه است» این بخشی از فیلم هولناکی است که چند روز قبل در شبکه‌های مجازی دست‌به‌دست و جنجالی شد.
06 اسفند 1399
شناسه : 72948
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/72948
2194+
بالا
«مردی دیوانه‌وار با چاقو به راننده206 ضربه می‌زند و تلاش افراد رهگذر برای میانجیگری بی‌نتیجه است» این بخشی از فیلم هولناکی است که چند روز قبل در شبکه‌های مجازی دست‌به‌دست و جنجالی شد.

حادثه 24 - «مردی دیوانه‌وار با چاقو به راننده206 ضربه می‌زند و تلاش افراد رهگذر برای میانجیگری بی‌نتیجه است» این بخشی از فیلم هولناکی است که چند روز قبل در شبکه‌های مجازی دست‌به‌دست و جنجالی شد. ضارب حدود 65ضربه چاقو به راننده زد و پا به فرار گذاشت و پس از آن جوان زخمی به بیمارستان انتقال یافت و تحت درمان قرار گرفت. با انتشار این فیلم مأموران کلانتری جنت‌آباد ضارب فراری را در جریان طرح صاعقه به دام انداختند و او دیروز در میان متهمان دستگیر شده بود.

چرا با بی‌رحمی 65ضربه به راننده206 زدی؟

جنون سراغم آمده بود. دلیلش هم این بود که آنها برادرم را با چاقو زده بودند و من فکر کردم که او فوت شده است.

منظورت از آنها کیست؟

همان راننده‌ای که حالا در بیمارستان است و دوستش. آنها چند روز قبل ماشین‌شان را مقابل پارکینگ ساختمان ما پارک کرده بودند که برادرم به آنها اعتراض کرده بود. ظاهرا بر سر این موضوع درگیر شده و از برادرم کینه به دل گرفته بودند. به همین دلیل روز حادثه سراغ برادرم آمدند تا دست به انتقام‌جویی بزنند. آنها با چاقو ضرباتی به برادرم زدند که خوشبختانه زنده ماند اما من در آن لحظه تصور کردم او فوت شده است.

بیشتر توضیح بده؟

ماجرای فیلم منتشرشده درباره روزی است که من داخل خانه نشسته و در حال تماشای فیلم بودم. ناگهان صدای درگیری از بیرون شنیدم. مقابل پنجره رفتم و دیدم برادرم با 2مرد ناشناس درگیر شده است. یعنی همان راننده مجروح و دوستش. من روی برادرم خیلی حساس هستم و نمی‌توانم ببینم کسی او را اذیت می‌کند. به‌سرعت خودم را به خیابان رساندم و با صحنه وحشتناکی روبه‌رو شدم. برادرم خون‌آلود روی زمین افتاده بود و با دیدن این وضعیت کنترلم را از دست دادم. فکر کردم برادرم جان باخته است. درحالی‌که به‌شدت عصبانی بودم به سمت سرنشینان206 هجوم بردم و چاقو را از دست یکی از آنها قاپیدم و شروع کردم به ضربه زدن. اصلا دیوانه شده بودم و متوجه چیزی نبودم.

از کسی که او را با چاقو زدی خبر داری؟

بله. خوشبختانه زنده مانده. من ضربه‌ها را به جاهای حساس بدنش نزدم.

ارسال نظر