زمان مطالعه: 3 دقیقه

مرگ مشکوک دختر و پسر نوجوان در خانه مجردی

در 2 حادثه جداگانه، دختری 14ساله و پسری 19ساله جانشان را از دست دادند و با دستور بازپرس جنایی، دختر و پسری که همخانه آنها بودند بازداشت شدند.
27 بهمن 1399
شناسه : 72575
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/72575
1265+
بالا
در 2 حادثه جداگانه، دختری 14ساله و پسری 19ساله جانشان را از دست دادند و با دستور بازپرس جنایی، دختر و پسری که همخانه آنها بودند بازداشت شدند.

حادثه 24 - در 2 حادثه جداگانه، دختری 14ساله و پسری 19ساله جانشان را از دست دادند و با دستور بازپرس جنایی، دختر و پسری که همخانه آنها بودند بازداشت شدند.
عصر جمعه به قاضی حبیب‌الله صادقی بازپرس جنایی تهران خبر رسید که دختری 14ساله به طرز مشکوکی جان باخته است. بررسی‌ها نشان می‌داد که دختر نوجوان مدتی قبل با پسری آشنا شده و قرار ازدواج گذاشته و حتی با او همخانه شده بود. به همین دلیل مأموران به تحقیق از پسر جوان پرداختند و او گفت: متوفی بعد از خوردن ناهار به اتاق رفت تا بخوابد اما دیگر بیدارنشد. هرچه صدایش زدم جوابم را نداد. به اتاق رفتم و دیدم نفس نمی‌کشد. به اورژانس زنگ زدم و وقتی آمدند، مشخص شد که او فوت شده است. وی ادامه داد: دختر مورد علاقه‌ام پیش از این مواد مصرف می‌کرد اما مدت‌ها بود که ترک کرده بود.  علت مرگ دختر نوجوان مشخص نبود و بازپرس جنایی دستورداد تا جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال یابد. از سوی دیگر پسر جوان نیز بازداشت شد تا اسرار مرگ دختر نوجوان آشکار شود.
هنوز چند ساعتی از اعلام این گزارش نگذشته بود که باردیگر تلفن قاضی حبیب‌الله صادقی به صدا درآمد. این‌بار گزارش مرگ پسری 19ساله به او اعلام شد که ماجرای آن تفاوت چندانی با ماجرای مرگ اسرارآمیز دختر نوجوان نداشت. پسر 19ساله هم ظهر جمعه به بستر خواب رفته بود تا استراحت کوتاهی کند اما بیدار نشده بود.  به‌دنبال این اتفاق همخانه‌اش که دخترجوانی بود با دستور بازپرس جنایی بازداشت شد. او در بازجویی‌ها گفت: با پسر جوان مدتی قبل آشنا شدم و چون تنها زندگی می‌کرد مدتی بود که همخانه‌اش بودم. او ورزشکار بود و  بیماری خاصی هم نداشت و ظهر به اتاق رفت تا بخوابد. اما دیگر بیدار نشد و من وحشت‌زده به اورژانس زنگ زدم.
علت مرگ پسر 19ساله هم مشخص نبود که با دستور قاضی برای مشخص شدن دلیل فوت به پزشکی قانونی انتقال یافت.از سوی دیگر دختر جوان نیز بازداشت شد تا معمای مرگ پسر ورزشکار فاش شود.

دیدگاه ها
  • اسدی
    04 اسفند 1399
    دختر 14 ساله و پس 19ساله !!!!عجب مملکت اسلامی ساختیم ... !!!تازه دختره 14ساله بوده وترک کرده وببینید به کجا رسیده ایم که دختری در سن 14 سالگی معتاد ترک کرده شده !!!! وچقدر دختر وپسر نامحرم با هم زندگی میکنند !!!!...

    پاسخ

پاسخ به :
= 5-4
ارسال نظر