زمان مطالعه: 3 دقیقه

گروگانگیری ۲۵ میلیاردی در هرمزگان؛ فرد ربوده شده آزاد شد

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان جزئیات گروگانگیری با انگیزه اخاذی ۲۵ میلیارد ریالی و نحوه آزادی فرد ربوده شده را تشریح کرد.
20 بهمن 1399
شناسه : 72393
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/72393
420+
بالا
رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان جزئیات گروگانگیری با انگیزه اخاذی ۲۵ میلیارد ریالی و نحوه آزادی فرد ربوده شده را تشریح کرد.

 حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان جزئیات گروگانگیری با انگیزه اخاذی ۲۵ میلیارد ریالی و نحوه آزادی فرد ربوده شده را تشریح کرد.

سرهنگ مجید کرمی، رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان گفت: در پی مراجعه و اعلام شکایت فردی به پلیس آگاهی استان مبنی بر اینکه فرزندش با خودروی شخصی به مقصد محل کار از منزل خارج شده و بعد از مدتی گوشی او نیز خاموش شده است و پس از دو روز افراد ناشناس با برقراری تماس در قبال آزادی فرزندشان تقاضای ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان وجه نقد کرده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سرهنگ کرمی گفت: کارآگاهان برای بررسی موضوع با تشکیل اکیپی به محل اعزام و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودروی فرد ربوده شده در همان ساعات اولیه ربایش به سمت یکی از استان‌های مجاور در حال حرکت بوده است.

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی با انجام رصد اطلاعاتی ۲ نفر را شناسایی و پس از تحت نظر قرار دادن متهمان، با هماهنگی مقام قضایی آنان را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ کرمی گفت: متهمان ابتدا منکر هرگونه عمل مجرمانه‌ای بودند و ارتباط خود را با این آدم ربایی تکذیب می‌کردند، اما با ارائه مستندات مستدل پلیس لب به اعتراف گشودند و پرده از راز این آدم ربایی برداشتند.

او افزود: متهمان در اظهارات خود معترف شدند که با انگیزه اخاذی اقدام به آدم ربایی کرده اند و پس از ربایش، فرد ربوده شده را به چند نفر در یکی از استان‌های مجاور برای نگهداری تحویل داده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: عاملان نگهداری فرد ربوده شده پس از اینکه از دستگیری متهمان اصلی با خبر شدند، عرصه را بر خود تنگ دیده و فرد ربوده شده را رها کردند که با پیگیری مستمر پلیس فرد ربوده شده به آغوش خانواده اش بازگشت.

سرهنگ کرمی افزود: تلاش برای دستگیری دیگر اعضای احتمالی این باند آدم ربایی ادامه دارد.

ارسال نظر