زمان مطالعه: 1 دقیقه

سقوط کارگر ساختمانی از ارتفاع دریک ساختمان درحال ساخت

کارگر ساختمانی به هنگام کار در یک پروژه ساختمانی به علت نامعلومی به داخل طبقه منفی یک ساختمان در دست ساخت سقوط کرد و مصدوم شد.
08 بهمن 1399
شناسه : 71986
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/71986
893+
بالا
کارگر ساختمانی به هنگام کار در یک پروژه ساختمانی به علت نامعلومی به داخل طبقه منفی یک ساختمان در دست ساخت سقوط کرد و مصدوم شد.

 حادثه 24 - کارگر ساختمانی به هنگام کار در یک پروژه ساختمانی به علت نامعلومی به داخل طبقه منفی یک ساختمان در دست ساخت سقوط کرد و مصدوم شد.

ساعت 11:25 دقیقه روز گذشته در پی تماس شهروندان با سامانه و اعلام سقوط یک نفر از ارتفاع، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه10 وگروه امداد و نجات 18 را به محل حادثه در خیابان شهرآرا اعزام کرد.

اسماعیل گشایش رئیس ایستگاه 10 عملیات سازمان آتش نشانی تهران دراین باره اظهارداشت:

یک کارگر 27 ساله تبعه افغانستان از بالای گودال به طبقه منفی یک ساختمان درحال ساخت به عمق 5 متر سقوط کرد.

وی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن اقدام به ایمن سازی محل کرده و با استفاده از برانکارد و طناب و وینچ موجود در کارگاه، مصدوم را به بالا و محل ایمن منتقل کرده وسپس وی را جهت مداوا و اعزام به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

گشایش افزود: آتش نشانان پس از انجام عملیات و دادن تذکرات ایمنی به پیمانکار ساختمان به کار خود خاتمه و با هماهنگی ستاد فرماندهی به ایستگاه مربوطه مراجعت کردند.

ارسال نظر