زمان مطالعه: 2 دقیقه

قاتل خاموش جان 2 شهروند ایرانشهری را گرفت

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر از فوت 2 نفر بر اثر گاز گرفتگی در روستای شهردراز در این شهرستان خبر داد.
06 بهمن 1399
شناسه : 71884
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/71884
288+
بالا
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر از فوت 2 نفر بر اثر گاز گرفتگی در روستای شهردراز در این شهرستان خبر داد.

حادثه 24 - سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر از فوت 2 نفر بر اثر گاز گرفتگی در روستای شهردراز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ  حسن کیخا  اظهار داشت: روز گذشته در پی تماس شهروندی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه گاز گرفتگی 2 مرد 47 ساله و 18 ساله در یکی از منازل مسکونی روستای شهردراز شهرستان ایرانشهر بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: سرانجام در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این افراد بر اثر نشت گاز وسیله گرمایشی مورد استفاده، دچار مسمومیت و در نهایت گاز گرفتگی شده و جان خود را از دست داده اند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: فوت افراد مذکور توسط کارشناسان تیم های اعزامی اورژانس 115 که در محل حوادث حضور داشتند تأیید و سرانجام اجساد آنان با هماهنگی مقام قضائی به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

این مقام انتظامی در پایان به شهروندان توصیه کرد با توجه به ناپایداری شرایط جوی در فصل زمستان ، همواره در هنگام استفاده از وسایل گرمایشی، نکات ایمنی لازم را مورد استفاده قرار دهند تا هیچ گاه در روزهای زمستانی ، شاهد چنین حوادث ناگوار و فرا رسیدن خزان زندگانی هموطنان عزیز در آغاز سال جدید نباشیم.

ارسال نظر