زمان مطالعه: 2 دقیقه

تیراندازی وحشتناک مرد عاشق پیشه پس از شنیدن جواب رد

فرمانده انتظامی کرمانشاه از دستگیری شخصی خبر داد که پس از شنیدن جواب رد از دختر مورد علاقه اش اقدام به تیراندازی مقابل درب منزل آنها کرده بود.
05 بهمن 1399
شناسه : 71815
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/71815
575+
بالا
فرمانده انتظامی کرمانشاه از دستگیری شخصی خبر داد که پس از شنیدن جواب رد از دختر مورد علاقه اش اقدام به تیراندازی مقابل درب منزل آنها کرده بود.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی کرمانشاه از دستگیری شخصی خبر داد که پس از شنیدن جواب رد از دختر مورد علاقه اش اقدام به تیراندازی مقابل درب منزل آنها کرده بود.

سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد تیراندازی در یکی از کوچه‌های میدان جلیلی کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران کلانتری ۱۱ مرکز در محل تیراندازی، دختر یک خانواده به آن‌ها مراجعه و عنوان کردف پس از آنکه به خواستگارش چند بار جواب رد داده وی با حضور در درب منزل ما اقدام به ایجاد مزاحمت و سپس تیراندازی کرده است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه افزود: ماموران با دریافت این موضوع اقدامات گسترده خود را آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی عامل تیراندازی شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی یادآور شد: در بازرسی از عامل تیراندازی یک قبضه کلت کمری به همراه ۱۴ عدد فشنگ کشف شد.

دلیری با اشاره به اینکه عامل تیراندازی هدفش از این کار را شنیدن جواب رد به خواستگاریش‌هایش متعددش عنوان کرد، از معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان از قاطعیت پلیس در برخورد با عوامل ناامنی و بی‌انضباطی اجتماعی خبر داد و گفت: اجاره نمی‌دهیم عده‌ای معدود به بهانه‌های واهی در امنیت عمومی جامعه اخلال ایجاد کرده و باعث رعب و وحشت دیگران شوند.

ارسال نظر