زمان مطالعه: 2 دقیقه

سرقت های جوان معتاد به سبک فیلم‌های هالیوودی

دیروز در میان متهمان دستگیر شده در طرح پلیس، جوان معتادی حضور داشت که با اسلحه قلابی دست به سرقت می‌زد. او در سرقت‌هایش از ماسکی با طرح اسکلت استفاده می‌کرد.
24 دی 1399
شناسه : 71490
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/71490
248+
بالا
دیروز در میان متهمان دستگیر شده در طرح پلیس، جوان معتادی حضور داشت که با اسلحه قلابی دست به سرقت می‌زد. او در سرقت‌هایش از ماسکی با طرح اسکلت استفاده می‌کرد.

حادثه 24 - دیروز در میان متهمان دستگیر شده در طرح پلیس، جوان معتادی حضور داشت که با اسلحه قلابی دست به سرقت می‌زد. او در سرقت‌هایش از ماسکی با طرح اسکلت استفاده می‌کرد.

ماجرای این ماسک چیست؟

 من علاقه زیادی به فیلم‌های ترسناک دارم. شبی که نقشه سرقت کشیدم در حال تماشای یک فیلم ترسناک بودم. تصمیم گرفتم با استفاده از این ماسک مخصوص که علامت اسکلت روی آن داشت مردم را بترسانم. برایم دیدن وحشت آنها هیجان داشت. خصوصا زمانی که مواد مصرف می‌کردم و در حال خودم نبودم. به همین دلیل از ماسکی با طرح ترسناک اسکلت استفاده می‌کردم تا همه از من بترسند.

چه شد که دستگیر شدی؟

با اسلحه قلابی قصد زورگیری از پسری جوان را داشتم که او با داد و فریاد مردم را خبر کرد. طولی نکشید که مردم جمع شدند و به پلیس زنگ زدند. همین باعث شد تا گیر بیفتم.

همیشه با این اسلحه سرقت می‌کردی؟

این اسلحه اسباب بازی خواهرزاده‌ام است. همیشه همراهم بود و آن را روی سر یا پهلوی طعمه‌هایم که همه‌شان مرد بودند می‌گذاشتم و آنها را تهدید به قتل می‌کردم. آنها هم از ترس جانشان تسلیم می‌شدند و هرچه پول، طلا یا گوشی داشتند را به من می‌دادند.

انگیزه‌ات چه بود؟

پول. به‌خاطر پول و تامین هزینه اعتیادم تبدیل به دزد شدم. چون به‌تازگی در دام اعتیاد به شیشه و گل گرفتار شده بودم.

ارسال نظر