زمان مطالعه: 3 دقیقه

احتمال شکایت نجفی از آقازاده

وکیل محمدعلی نجفی: با توجه به اینکه آقای نجفی به لحاظ بیماری‌های زمینه ای کسالت دارند و باید خارج از زندان تحت درمان قرار بگیرند، تقاضای مرخصی کردیم اما هنوز نتیجه‌ی آن اعلام نشده است.
22 دی 1399
شناسه : 71414
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/71414
515+
بالا
وکیل محمدعلی نجفی: با توجه به اینکه آقای نجفی به لحاظ بیماری‌های زمینه ای کسالت دارند و باید خارج از زندان تحت درمان قرار بگیرند، تقاضای مرخصی کردیم اما هنوز نتیجه‌ی آن اعلام نشده است.

حادثه 24 - وکیل محمدعلی نجفی: با توجه به اینکه آقای نجفی به لحاظ بیماری‌های زمینه ای کسالت دارند و باید خارج از زندان تحت درمان قرار بگیرند، تقاضای مرخصی کردیم اما هنوز نتیجه‌ی آن اعلام نشده است.

حمیدرضا گودرزی، وکیل محمد علی نجفی در رابطه با وضعیت جسمی محمد علی نجفی گفت: ایشان در حال تحمل کیفر هستند و فعلا مورد جدید در رابطه با پرونده آقای نجفی وجود ندارد. در رابطه با وضعیت جسمی ایشان هم باید گفت که آقای نجفی از قبل کسالت‌هایی داشته اند. ناراحتی قلبی ایشان که مسلم است. دچار مشکل انسداد رگ های قلب بودند و در سال ۹۱ تحت عمل قلب گرفتند و در قلب ایشان فنر کار گذاشته شده است. به علاوه ایشان از ناراحتی دیابت پیشرفته رنج می برند و ناراحتی پروستات هم دارند. سن آقای نجفی نزدیک به ۷۰ است.

 وی ادامه داد: با توجه به اینکه آقای نجفی به لحاظ بیماری‌های زمینه ای کسالت دارند و باید خارج از زندان تحت درمان قرار بگیرند، تقاضای مرخصی کردیم اما هنوز نتیجه‌ی آن اعلام نشده است.

وکیل محمدعلی نجفی در رابطه با پیگیری شکایت از سازندگان سریال آقازاده گفت: لازمه شکایت از سریال آقازاده این است که آقای نجفی به مرخصی بیایند و این سریال را ببینند و بررسی کنند و بعد هم تصمیم بگیرند. من با ایشان صحبت کرده‌ام. این تصمیمی نیست که من شخصا بتوانم بگیرم. باید موکلم تصمیم بگیرد.

 گودرزی ادامه داد: در زندان که نمی شود سریال آقازاده دید. ایشان باید سریال را ببینند دیدگاهشان را بگویند و ما هم دیدگاه خود را به ایشان منتقل کنیم و براساس آن تصمیم بگیریم.

 وی ادامه داد: البته من قبلا نظرم را در خصوص این سریال اعلام کرده‌ام و نظرم تغییری نکرده است، اما راجع به اینکه موکل من چه تصمیمی بگیرد و اینکه شکایتی داشته و یا نداشته باشد، معطوف به این است که ایشان سریال را ببینند، بررسی کنند و در نهایت به ما اعلام نمایند.

ارسال نظر