زمان مطالعه: 2 دقیقه

خودکشی دختری ۱۵ ساله به روایت معاون انتظامی ناجای ایلام

سرهنگ یاسمی درباره نشر خبر خودکشی دختری ۱۵ ساله در کانال های خبری ایلام توضیحاتی ارائه کرد.
15 دی 1399
شناسه : 71165
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/71165
1484+
بالا
سرهنگ یاسمی درباره نشر خبر خودکشی دختری ۱۵ ساله در کانال های خبری ایلام توضیحاتی ارائه کرد.

حادثه 24 - سرهنگ یاسمی درباره نشر خبر خودکشی دختری ۱۵ ساله در کانال های خبری ایلام توضیحاتی ارائه کرد.

سرهنگ فرزاد یاسمی معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام گفت : صبح امروز خبری مبنی بر خودکشی دختری ۱۵ ساله در ایلام منتشر شد و در این خبر عنوان شده بود که دختری ۱۵ ساله از روی پل بانجو انتهای بلوار دانشجو شهر ایلام خود را به پایین پرت و کشته شده است.

او افزود: این در حالی است که با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این موضوع صحت نداشته و تعداد معدودی از کانال‌های استان بدون توجه به منبع خبر و همچنین کسب اطلاع از نیروی انتظامی، اورژانس، بهداشت و درمان، اقدام به بازنشر این مطلب کرده اند که این موضوع سبب شد موجی از دلهره در بین مردم استان به وجود آورد .

سرهنگ یاسمی ادامه داد:مردم اخبار و اطلاعات موثق خود را از منابع معتبر دریافت کنند.

او بیان کرد: به شایعات مطرح شده در فضای مجازی که بعضاً به منظور جذب مخاطب مطلبی را نشر می‌دهند و همچنین کانال‌هایی که معاند نظام هستند توجه نکنند.

سرهنگ یاسمی بیان کرد: کانال پلیس ایلام در فضای مجازی به صورت شبانه روز از طریق پیام رسان سروش به آدرس http://sapp.ir/police_ilam جوابگوی مردم خواهد بود و از طریق ارتباط با رسانه‌های موثق، خبر یاد شده را در اختیار آنان قرار می‌دهد تا کسانی که در نرم افزار‌های ایرانی فعالیت ندارند در سایر رسانه‌ها از اخبار روز جامعه مطلع شوند.

 معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام در پایان از همراهی، همکاری و تعامل تنگاتنگ رسانه‌های استان در بحث مدیریت افکار عمومی تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر