زمان مطالعه: 2 دقیقه

مرد 35 ساله در آتش سوزی انبار هزار متری سوخت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از حریق در یک سوله هزارمتری و مصدومیت یک نفر خبر داد.
10 دی 1399
شناسه : 71029
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/71029
418+
بالا
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از حریق در یک سوله هزارمتری و مصدومیت یک نفر خبر داد.

حادثه 24 - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از حریق در یک سوله هزارمتری و مصدومیت یک نفر خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۵:۳۴ عصر امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ واقع در جاده مخصوص کرج، مسیر غرب به شرق، کیلومتر ۱۰ به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین تانکر آب و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل این آتش‌سوزی یک انبار بزرگ هزار متری نگهداری کارتن و محصولات از این قبیل بود. بخش زیادی از این سوله شعله‌ور بود و آتش‌ در حال سرایت به بخش‌ دیگر این مجموعه بود. در قسمت حیاط و فضای باز این انبار مقدار بسیار زیادی کارتن‌های ضایعاتی روی هم دپو شده بود و آتش‌ در آستانه سرایت به آنها بود و اگر آتش به آنها می‌رسید وضعیت سخت‌تر و دشوارتر می‌شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشانی به سرعت وارد عملیات شده و از گسترش حریق جلوگیری کردند و آتش را تحت کنترل گرفتند. یک مرد ٣۵ ساله از از پرسنل همان محل از ناحیه دست دچار سوختگی شده بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.ملکی در پایان اظهارکرد: در حال حاضر نیروها در حال ایمن سازی و لکه گیری حریق هستند.

ارسال نظر