زمان مطالعه: 1 دقیقه

نوجوان ۱۳ ساله دهگلانی پیدا شد

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: با تلاش چندروزه ماموران پلیس آگاهی نوجوان ۱۳ ساله گمشده دهگلانی سالم پیدا شد.
03 دی 1399
شناسه : 70807
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/70807
1892+
بالا
فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: با تلاش چندروزه ماموران پلیس آگاهی نوجوان ۱۳ ساله گمشده دهگلانی سالم پیدا شد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: با تلاش چندروزه ماموران پلیس آگاهی نوجوان ۱۳ ساله گمشده دهگلانی سالم پیدا شد.

سردار علی آزادی از پیدا شدن نوجوان گمشده 13 ساله دهگلانی خبر داد و اظهار داشت: روز سی‌ام آذرماه یک مورد گم‌شدن پسر بچه 13 ساله در دهگلان از سوی خانواده به مرکز 110 پلیس گزارش شد که بلافاصله نیروهای پلیس موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با تلاش و هوشیاری ماموران پلیس آگاهی، کودک 13 ساله دهگلانی دیروز در یکی از مناطق حاشیه‌نشین سنندج پیدا شد و سالم به آغوش خانواده‌اش بازگشت.

فرمانده انتظامی استان کردستان در تشریح این ماجرا گفت: این نوجوان 13 ساله از طریق فضای مجازی با یک نفر آشنایی پیدا کرده و بدون اطلاع به خانواده‌اش، به خانه آنان در سنندج رفته و سپس اقدام به خاموش کردن گوشی و تعویض سیمکارتش می‌کند که همکارانم پس از روشن کردن گوشیش محل آن را شناسایی و او را به خانواده‌اش تحویل می‌دهند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با تاکید بر اینکه مردم اخبار را از طریق رسانه‌های معتبر پیگیری کنند، تصریح کرد: خانواده‌ها نیز مراقبت بیشتری از فرزندانشان داشته باشند تا مشکلی برایشان ایجاد نشود.

ارسال نظر