زمان مطالعه: 2 دقیقه

سقط شدن عجیب جنین در رحم اجاره ای

زن جوانی که قرار بود در ازای دریافت 50 میلیون تومان با رحم اجاره‌ای برای یک زوج فرزند به دنیا بیاورد پس از گرفتن بخشی از پول‌ها ناپدید شد.
30 آذر 1399
شناسه : 70632
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/70632
460+
بالا
زن جوانی که قرار بود در ازای دریافت 50 میلیون تومان با رحم اجاره‌ای برای یک زوج فرزند به دنیا بیاورد پس از گرفتن بخشی از پول‌ها ناپدید شد.

حادثه 24 - زن جوانی که قرار بود در ازای دریافت 50 میلیون تومان با رحم اجاره‌ای برای یک زوج فرزند به دنیا بیاورد پس از گرفتن بخشی از پول‌ها ناپدید شد.

چند روز قبل یک وکیل دادگستری به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از زن جوانی شکایت کرد و گفت: موکلان من زوج جوانی هستند که 10 سال است بچه‌دار نمی‌شوند. آنها برای بچه‌دار شدن خیلی هزینه کردند اما بی‌فایده بود. هر راهی برای بچه‌دار شدن را آزمایش می‌کردند. تا اینکه چند وقت قبل آنها با زنی 25 ساله در کلینیک ناباروری آشنا شدند؛ زن متأهلی که حاضر بود در ازای دریافت پول رحمش را اجاره دهد.

او ادامه داد: موکلانم قبول کردند 50 میلیون تومان به همراه هزینه‌های دکتر و تغذیه را در ازای بچه‌دار شدن، به این زن بدهند و قرارداد بستند؛ در این مدت طی چند چک مبلغی از 50 میلیون تومان را نیز به او دادند. اما بعد از سه ماه زن جوان با موکلانم تماس می‌گیرد و مدعی می‌شود که بچه سقط شده است. بعد هم دیگر به تلفن‌هایشان جواب نداد، اما موکلانم مدعی هستند که میترا مشکلی نداشت و حالش خوب بوده است، حتی نظریه پزشک میترا هم در این مورد بوده که او مشکلی ندارد. با ادعای میترا، موکلانم از زن جوان شکایت دارند و مدعی هستند که او در نگهداری از فرزندشان سهل‌انگاری کرده و باعث سقط شده است.

به‌دنبال شکایت وکیل جوان، بازپرس مصطفی واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیق در این خصوص و احضار میترا برای بررسی موضوع را صادر کرد.

ارسال نظر