زمان مطالعه: 2 دقیقه

گاز پیک نیک جان راننده 67 ساله را گرفت

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: مردی ۶۷ ساله بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن، جان خود را از دست داد.
25 آذر 1399
شناسه : 70475
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/70475
296+
بالا
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: مردی ۶۷ ساله بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن، جان خود را از دست داد.

حادثه 24 - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: مردی ۶۷ ساله بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن، جان خود را از دست داد.

بنا بر گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گناباد رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد عنوان کرد: به دنبال تماس ساعت ۸:۱۷ صبح امروز ۲۵ آذر ماه با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ مبنی بر عدم هوشیاری راننده خودروی وانت، سریعا نزدیکترین اکیپ اورژانس به محل مربوطه اعزام شد.

امین زمانی ادامه داد: پس از حضور سریع کارشناسان اورژانس ۱۱۵ در محل و بررسی علائم حیاتی، راننده خودرو که آقایی ۶۷ ساله بود، هیچ گونه علائم حیاتی نداشت.

زمانی تصریح کرد: در بررسی صحنه حادثه مشخص شد که این فرد به دنبال استفاده از گاز پیک نیک برای گرم کردن داخل خودرو، دچار مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن شده و جان خود را از دست داده است.

وی یادآور شد: هر ساله با رسیدن فصل سرد سال و رعایت نکردن نکات ایمنی در استفاده از وسایل گرمایشی حوادثی مانند مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان شهروندان را به خطر می‌اندازد که نیازمند توجه بیشتر مردم در استفاده از این وسایل است.

وی تاکید کرد: مردم به هیچ عنوان در مکان‌های بسته مانند داخل خودرو از این گونه وسایل گرمایشی استفاده نکنند.

ارسال نظر