زمان مطالعه: 2 دقیقه

قاتل نجات یافته فعال محیط زیست شد

زندانی محکوم به اعدام که با گذشت اولیای دم زندگی دوباره یافته بود، عمرش را وقف محیط زیست کرد.
16 آذر 1399
شناسه : 70120
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/70120
342+
بالا
زندانی محکوم به اعدام که با گذشت اولیای دم زندگی دوباره یافته بود، عمرش را وقف محیط زیست کرد.

حادثه 24 - زندانی محکوم به اعدام که با گذشت اولیای دم زندگی دوباره یافته بود، عمرش را وقف محیط زیست کرد.

این جوان که در سن ۲۰ سالگی ناخواسته مرتکب این جرم شده بود پس از هفت سال و در سن ۲۷ سالگی از چوبه دار رهایی یافت و با خود عهد بست که عمر خود را صرف حفاظت از محیط زیست و حمایت از حیات وحش کند.

بهمن ایزدی فعال اندیشمند عرصه محیط زیست در این مراسم ضمن ستودن عمل انسان دوستانه خانواده اردشیر زیبایی که با مهربانی و بزرگ‌منشی از اجرای حکم قصاص فرزاد هاشمی گذشته و آن جوان را بخشیده بودند، سپاسگزاری کرد و خانواده زیبایی را معلم و الگوی مهر، عطوفت و بخشندگی نامیدند.

ایزدی در ادامه اظهاراتش از فرزاد هاشمی خواست تا هرگز مردانگی و بزرگواری و گذشت خانواده متوفی را فراموش نکند و همچنان که عهد کرده است، عمر خویش را در راه خدمت به خلق و حراست از طبیعت و تنوع زیستی و ترویج مهر و محبت بگذراند.

این اندیشمند محیط زیست در ادامه از آحاد مردم و جانبداران محیط زیست که در خصوص رهایی فرزاد هاشمی از زندان و اعدام با حمایت های معنوی و مادی خود از گنجه پشتیبان زیست بوم ایران حمایت کردند نیز قدردانی کرد.

ایزدی گفت: امیدوارم فرزاد پس از آزادی و خلاصی از اعدام که در واقع تولد دوباره او محسوب می شود با تاسی از حمایت انسان دوستانه مردم، عمر سودمندتری داشته و پویاتر، باوقارتر و موثرتر به زندگی ادامه دهد و به انجام کارهای عام المنفعه و نجات سایر موجودات بپردازد و همواره گذشت، بخشش و کمک به هم نوع و سایر جانداران را سر لوحه زندگی خود قرار دهد.

ارسال نظر