زمان مطالعه: 2 دقیقه

آتش سوزی مرگبار اغذیه فروشی در کرج

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آتش‌سوزی در یک اغذیه‌فروشی در منطقه چهارراه طالقانی دو کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
14 آذر 1399
شناسه : 70075
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/70075
609+
بالا
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آتش‌سوزی در یک اغذیه‌فروشی در منطقه چهارراه طالقانی دو کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

حادثه 24 - رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آتش‌سوزی در یک اغذیه‌فروشی در منطقه چهارراه طالقانی دو کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

عباس وحیدی اظهار کرد: در پاسی از شب جمعه ساعت ۲ و ۳۱ دقیقه طی مراجعه حضوری شهروندی به یکی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی نزدیک محل حریق، رؤیت دود از یک مغازه اغذیه‌فروشی اطلاع‌رسانی شد.

وی بیان کرد: آتش‌نشانان پس از اعزام به محل مشاهده کردند که واحد تجاری یادشده به صورت تعطیل است که پس ارزیابی و باز کردن در واحد تجاری، عملیات اطفا را آغاز کردند و پس از ورود با پیکر سه نفر روبه‌رو می‌شوند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تصریح کرد: طی هماهنگی با ستاد فرماندهی، نیروهای اورژانس در محل حاضر و نفرات مذکور که هر سه مرد بودند را از حریق خارج کردند، در این رابطه دو نفر از محبوس‌شدگان در حریق فاقد علائم حیاتی و یک نفر دیگر که دارای علائم حیاتی بود توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی تحویل داده شد.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش نیروهای عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی از گسترش حریق به تصرف‌های پیرامون جلوگیری شد.

وحیدی در پایان متذکر شد: علت حادثه یادشده توسط کارشناسان علت‌یابی در دست بررسی است.

ارسال نظر