زمان مطالعه: 2 دقیقه

بریده شدن گوش زن جوان هنگام جراحی بینی!

زن ۳۱ ساله ای که بینی خود را عمل زیبایی کرده بود پس از چند روز متوجه شد جراح بخشی از گوش او را در حین عمل بریده است.
28 آبان 1399
شناسه : 59455
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/59455
520+
بالا
زن ۳۱ ساله ای که بینی خود را عمل زیبایی کرده بود پس از چند روز متوجه شد جراح بخشی از گوش او را در حین عمل بریده است.

 حادثه 24 - زن ۳۱ ساله ای که بینی خود را عمل زیبایی کرده بود پس از چند روز متوجه شد جراح بخشی از گوش او را در حین عمل بریده است.

زن جوان که روی بینی خود عمل زیبایی انجام داده بود مدتی بعد به دلیل درست قرار نگرفتن گوشی هدست در گوشش متوجه شد جراح در زمان انجام عمل جراحی طی اقدامی عجیب، بخشی از گوش او را بریده است.

این زن ۳۱ چینی ساله که با نام ژائو شناخته شده است در ماه سپتامبر یک عمل زیبایی بینی انجام داده بود و چندی بعد به طور اتفاقی از اقدام جراح و بریدن بخش تراگوس گوشش با خبر و حسابی شوکه شد.

او با بیان اینکه جراح بدون رضایت و اجازه او حین عمل این کار را کرده و معمول آن است که برای این کار از غضروف پشت گوش استفاده شود تصاویری از گوش خود را منتشر و از بیمارستان شکایت کرده و خواستار پرداخت خسارت و همچنین انجام جراحی پلاستیک برای ترمیم گوشش شده است.

بیمارستان اما تمام درخواست‎های او را رد کرده چرا که بر اساس اظهارات معاون رئیس بیمارستان، این مسئله پیش از عمل در رضایتنامه ‎ای که ژائو امضا کرده بوده ذکر شده بود. مخالفت‌های بیمارستان و پافشاری‎های ژائو پای پلیس را به پرونده کشانده و درگیری‎هایی را ایجاد کرده است.

 

ارسال نظر