زمان مطالعه: 1 دقیقه

نقشه سیاه سه شیطان برای کرجی ها

رئیس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد سه نفر از اعضای باند سرقت به عنف به همت ماموران انتظامی این استان شناسایی و دستگیر شدند.
19 مهر 1399
شناسه : 58079
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/58079
893+
بالا
رئیس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد سه نفر از اعضای باند سرقت به عنف به همت ماموران انتظامی این استان شناسایی و دستگیر شدند.

حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد سه نفر از اعضای باند سرقت به عنف به همت ماموران انتظامی این استان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد: به دنبال  چند فقره شکایت مردمی به پلیس آگاهی، مبنی بر سرقت به عنف درمناطق مختلف استان البرز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس این استان قرار گرفت. با کار اطلاعاتی ۲ هفته‌ای پلیس متهمان را  شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کرد.

نادربیگی بیان کرد: متهمان در تحقیقات اولیه به ۱۰ فقره سرقت خودرو و بیش از ده‌ها فقره سرقت به عنف و آزارو اذیت مردم اعتراف کردند. متهمان در اعتراف خود اذعان داشتند در ساعات شب اقدام به سوار کردن مسافر می‌کردند و سپس در مکان‌های خلوت با تهدید و آزار و اذیت وسایل آنان را به سرقت می‌بردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تاکید کرد: با حکم دادستان البرز تصویر متهمان بدون پوشش در رسانه‌ها منتشر شود تا چنانچه افرادی به این شیوه مورد سرقت قرار گرفتند به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.

ارسال نظر