زمان مطالعه: 2 دقیقه

کشف جسد مرد جوان لابه لای سنگ های خیابانی در مشهد 18 +

با کشف جسد جوان مجهول الهویه در حاشیه بولوار نماز مشهد، معمای پیچیده جنایی دیگری روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت.
19 مهر 1399
شناسه : 58074
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/58074
1153+
بالا
با کشف جسد جوان مجهول الهویه در حاشیه بولوار نماز مشهد، معمای پیچیده جنایی دیگری روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت.

حادثه 24 - با کشف جسد جوان مجهول الهویه در حاشیه بولوار نماز مشهد، معمای پیچیده جنایی دیگری روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت.

حدود ساعت 2 بعدازظهر پنج شنبه گذشته، زنی در حال جمع آوری سنگ های اطراف بولوار نماز مشهد بود که ناگهان پیکر مردی را  لابه لای سنگ های حاشیه خیابان نماز 23 دید که دمر روی زمین قرار داشت. آن زن به تصور این که مردی معتاد روی زمین افتاده و نیاز به کمک دارد به پیکر مرد جوان نزدیک شد ولی زمانی که به چهره آن مرد دقت کرد تازه فهمید که مرد مذکور جانی در بدن ندارد. دقایقی بعد با گزارش این زن به پلیس 110، ماجرای کشف جسد در حاشیه بولوار نماز در بی سیم های پلیس پیچید و بدین ترتیب قاضی ویژه قتل عمد به همراه گروه ورزیده ای از کارآگاهان اداره جنایی آگاهی خراسان رضوی عازم محل مذکور شد.

 بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که جسد مربوط به مردی حدود 30 تا 35 ساله است که با جسم رشته ای خفه شده و به قتل رسیده است.

بنابراین گزارش ظواهر امر حکایت از آن داشت که عامل یا عاملان جنایت، جسد مقتول را به محل کشف انتقال داده و از داخل وسیله نقلیه به بیرون انداخته اند. طبق نظر  اولیه پزشکی قانونی و با توجه به شواهد ظاهری جسد، حدود 15 ساعت از مرگ وی می گذشت.

 تحقیقات بیشتر برای شناسایی هویت این مرد مجهول الهویه  با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد، در حالی ادامه دارد که پلیس آگاهی خراسان رضوی از شهروندان خواست چنان چه اطلاعاتی در این باره دارند با تلفن های 110، 21825267  یا 21825290 تماس بگیرند.

ارسال نظر