زمان مطالعه: 2 دقیقه

عامل انتقام گیری خونین قلعه گنج کشته شد / او پدر، مادر و عمه دختر مورد علاقه اش را به قتل رسانده بود

فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت قاتل مسلح فراری در شهرستان قلعه گنج خبر داد.
05 شهریور 1399
شناسه : 56553
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/56553
575+
بالا
فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت قاتل مسلح فراری در شهرستان قلعه گنج خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت قاتل مسلح فراری در شهرستان قلعه گنج خبر داد.

 سردار عبدالرضا ناظری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به هلاکت قاتل مسلح فراری در شهرستان قلعه گنج اظهار داشت: ماموران یگان تکاوری 116 امام هادی (ع) کهنوج قرارگاه ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان با همراهی رزمندگان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی قلعه گنج در یک عملیات منسجم که از ساعات پایانی شب گذشته آغاز شده بود موفق شدند بامداد امروز قاتل مسلح فراری را به هلاکت برسانند.

وی افزود: این قاتل فراری خرداد ماه سال گذشته و پس از شنیدن جواب رد خواستگاری از دختر مورد علاقه‌اش با همراهی برادرش، سه تن از اعضای خانواده این دختر (پدر، مادر و عمه) را به قتل رسانده و دختر مورد علاقه و برادرش را هم مجروح کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه هم‌دست وی حدود سه ماه قبل دستگیر شده است ادامه داد: طی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و پس از اطمینان از حضور قاتل در کوه‌های اطراف قلعه‌گنج، بامداد امروز قاتل به هلاکت رسید و از مخفیگاه وی یک قبضه اسلحه جنگی با چهار خشاب و مقادیری مهمات کشف شد.

سردار ناظری در پایان گفت: بر اساس اطلاعات موثق، قاتل دارای سوابق مجرمانه، سرقت مسلحانه، تیراندازی ایذایی و قاچاق مواد مخدر بوده است.

ارسال نظر