زمان مطالعه: 2 دقیقه

خوردن وایتکس بعد از همسرکشی به دلیل اختلاف شدید خانوادگی

چند روز قبل مردی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد یکی از دوستانش همسر خود را به قتل رسانده و حالا هم با خوردن مایع سفیدکننده خودکشی کرده است.
29 مرداد 1399
شناسه : 56181
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/56181
837+
بالا
چند روز قبل مردی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد یکی از دوستانش همسر خود را به قتل رسانده و حالا هم با خوردن مایع سفیدکننده خودکشی کرده است.

حادثه24- چند روز قبل مردی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد یکی از دوستانش همسر خود را به قتل رسانده و حالا هم با خوردن مایع سفیدکننده خودکشی کرده است.

بدنبال این تماس تلفنی، مأموران کلانتری بلافاصله به مغازه این مرد رفته و مرد ۶۵ ساله را که با خوردن مایع سمی قصد خودکشی داشت به بیمارستان منتقل کردند. در ادامه مأموران به خانه این مرد در نسیم شهر بهارستان رفتند و پس از ورود به خانه با جسد زن ۵۵ ساله‌ای در اتاق پذیرایی روبه‌رو شدند.

با اعلام موضوع به بازپرس کشیک قتل، وی به همراه تیم جنایی در محل حادثه حضور یافت. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد زن میانسال بر اثر ضرب و جرح و شکستگی جمجمه جان باخته است. دوست حیدر که موضوع را به پلیس خبر داده بود گفت: ساعتی قبل حیدر به مغازه من آمد حالش اصلاً خوب نبود، گفت که زنش مرده است بعد هم گفت که مایع سفیدکننده خورده تا خودش را بکشد من هم خیلی زود با پلیس تماس گرفتم. به دنبال بازداشت حیدر وی خیلی زود به بیمارستان منتقل شد تا تحت مداوا قرار بگیرد.

این متهم پس از بهبود نسبی به قتل زنش اعتراف کرد و گفت به علت اختلافات شدید خانوادگی همسرش را کشته است و به‌دنبال قتل زنش قصد خودکشی داشته که پس از انتقال به بیمارستان از مرگ نجات یافته است.

بدین ترتیب پرونده متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس این شهرستان قرار گرفت.

ارسال نظر