زمان مطالعه: 5 دقیقه

جزئیات نزاع مرگبار 3برادر با شوهر خواهرشان در باغ فیض

مرد کینه جو برای انتقام از شوهر همسر سابقش در یک درگیری خونین او را با همدستی برادرانش به قتل رساند.
28 مرداد 1399
شناسه : 56117
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/56117
1426+
بالا
مرد کینه جو برای انتقام از شوهر همسر سابقش در یک درگیری خونین او را با همدستی برادرانش به قتل رساند.

حادثه24- مرد کینه جو برای انتقام از شوهر همسر سابقش در یک درگیری خونین او را با همدستی برادرانش به قتل رساند.

ساعت ۲:۲۵ دقیقه بامداد ۲۷ مرداد گزارش درگیری مرگباری از سوی مأموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت اعلام شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که مرد جوانی ساعت ۱۲ شب یکشنبه، در حالی که بر اثر اصابت ضربه‌های چماق و چاقو بشدت مجروح شده بود به یکی از بیمارستان‌های پایتخت منتقل شده اما ساعاتی بعد به علت شدت جراحات تسلیم مرگ شد.
سرهنگ رسول بهرامی، رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در این باره گفت: حدود ساعت ۱۲ شب گزارش نزاع خونینی بین چند زن و مرد جوان به مأموران کلانتری اعلام شد و مأموران بلافاصله راهی محل شدند اما با بدن نیمه جان مردی به‌نام محمود مواجه شده و او را به بیمارستان منتقل کردند که وی ساعتی بعد جان باخت.
در این درگیری دو مرد جوان نیز بازداشت شدند اما افراد دیگری که در نزاع حضور داشتند پا به فرار گذاشتند.
در ادامه زن جوانی که به همراه محمود- مقتول- در این درگیری حضور داشت در تحقیقات گفت: چندین سال قبل با مردی به‌نام کامیار ازدواج کردم اما اختلافاتی که با همسرم و خانواده‌اش داشتم باعث شد که سال گذشته از او جدا شوم.
من از همسر اولم دو فرزند دارم که بچه‌ها با من زندگی می‌کنند. مدتی بعد از طلاقم شوهر خواهر سعید به نام  محمود به خواستگاری‌ام آمد و از آنجایی که مرد خوبی بود و از مشکلات زندگی‌ام خبر داشت، با درخواست ازدواجش موافقت و زندگی جدیدی را آغاز کردم.
تا اینکه چند روز قبل، پدر محمود فوت کرد و من و شوهرم برای شرکت در مراسم ختم او به شهرستان محل زندگی پدرش رفتیم.
از آنجایی که بیماری کرونا شیوع پیدا کرده و سفر و شرکت در مراسم عزاداری خطرناک است بچه‌هایم را با خودم نبردم و آنها را نزد همسر سابقم گذاشتم و قرار شد بعد از آنکه از سفر برگشتیم به‌دنبال آنها بروم.
زن جوان گفت: شب حادثه برای بردن بچه‌هایم به خانه همسر سابقم رفتم. اما خانواده او به محض دیدن من شروع به جر و بحث کرده و کینه قدیمی که از یکدیگر داشتیم سر باز کرد.
برادر شوهرهای سابقم و کامیار با من درگیر شدند و می‌خواستند مرا بزنند که من فرار کردم و به کوچه دویدم. اما آنها با چوب و چماق به دنبالم آمدند.
شوهرم که این صحنه را دید می‌خواست از من دفاع کند که آنها به او حمله کرده و محمود را بشدت زخمی کردند. دقایقی بعد نیز همسایه‌ها با پلیس تماس گرفتند اما قبل از رسیدن مأموران پلیس، شوهر سابقم و اقوامش فرار کردند و مأموران موفق شدند دو برادرش را دستگیر کنند.
بدین ترتیب مصطفی واحدی، بازپرس جنایی پایتخت دستور بازداشت شوهر سابق زن جوان و افرادی را که در این درگیری حضور داشتند، صادر کرد. از آنجایی که محمود با ضربات متعدد چاقو و چماق کشته شده بود و مشخص نبود کدام ضربه کشنده بوده و چه کسی آن ضربه را زده است، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر شد تا مشخص شود که قاتل اصلی چه کسی است و مقتول با ضربه کدام یک از متهمان کشته شده است.

 
ارسال نظر