زمان مطالعه: 3 دقیقه

توضیح پلیس درمورد کلیپ جنجالی برخورد یک مامور با شهروند هتاک اهوازی

فرمانده انتظامی اهواز در خصوص انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر برخورد یکی از مأموران پلیس با یکی از شهروندان توضیحاتی ارائه داد.
27 مرداد 1399
شناسه : 56079
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/56079
1004+
بالا
فرمانده انتظامی اهواز در خصوص انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر برخورد یکی از مأموران پلیس با یکی از شهروندان توضیحاتی ارائه داد.

حادثه24- فرمانده انتظامی اهواز در خصوص انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر برخورد یکی از مأموران پلیس با یکی از شهروندان توضیحاتی ارائه داد.

سرهنگ محسن دالوند با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر برخورد یکی از مأموران پلیس با یکی از شهروندان، گفت: ساعت ۱۱، دیروز یکشنبه ۲۶ مردادماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد مزاحمت و انجام فحاشی یکی از شهروندان به کارکنان واحد شهرسازی شهرداری مرکزی اهواز و همچنین توهین به مقدسات و مسئولان درجه یک نظام، گشت کلانتری ۱۵ به محل اعزام شد. وی افزود: مأموران با حضور در محل مشاهده کردند شخصی به دلیل یک سری مشکلات اداری اقدام به هتک حرمت به مقدسات و اخلال در نظم عمومی اداره کرده که ابتدا مأموران به وی تذکر دادند، اما این فرد ضمن تمرد، اقدام به درگیری و فحاشی به ماموران و مجموعه حراست آن واحد کرد.

فرمانده انتظامی اهواز تصریح کرد: تلاش مأموران برای آرام سازی و دلالت وی به کلانتری جهت رسیدگی به موضوع نتیجه‌ای نداشت و به طور مستمر به مقدسات و مسئولان نظام اهانت می‌کرد.

وی اظهار کرد: متاسفانه بخش اول اهانت این فرد به مقدسات و مسئولان درجه یک نظام و اخلال در نظم اداره در کلیپ منتشر نشده بود و تنها آن بخش که مامور انتظامی جهت جمع کردن موضوع، مقداری صلابت و اهانت داشت منتشر شده است.دالوند ادامه داد: فرد اهانت کننده حسب دستور مقام قضایی جهت بررسی در اختیار کلانتری قرار دارد. همچنین اهانت مامور که از روی دیدگاه اعتقادی خود این کار را انجام داده توسط دستگاه نظارتی نیروی انتظامی اهواز تحت رسیدگی است،مامور باید با سعه صدر رفتار این فرد را تحمل می‌کرد، اما اهانت و گستاخی فرد دستگیر شده به مقدسات و مسئولان نظام در منظر حاضرین زیاد بوده و روحیه اعتقادی مامور جریحه دار شده و متاسفانه مطالبی که نباید گفته می‌شد، در پاسخ آن فرد هتاک گفته است.

 
 
ارسال نظر