زمان مطالعه: 2 دقیقه

قاتل فراری جوان بندرعباسی بعد از 3سال به دام افتاد

رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری قاتل جوان بندرعباسی پس از سه سال متواری شدن در هرمزگان خبر داد.
27 مرداد 1399
شناسه : 56077
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/56077
463+
بالا
رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری قاتل جوان بندرعباسی پس از سه سال متواری شدن در هرمزگان خبر داد.

حادثه24- رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری قاتل جوان بندرعباسی پس از سه سال متواری شدن در هرمزگان خبر داد.

عبدالمجید کرمی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی هرمزگان بیان داشت: درپی اعلام یک فقره مرگ مشکوک در یک ساختمان نیمه کاره در شهرستان بندر عباس در شهریورماه ۹۶، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد متوفی از کارگران ساختمانی است و هر روز صبح در محل تجمع کارگران ساختمانی جهت اشتغال حضور پیدا می‌کرده است.

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان با بیان اینکه در تحقیقات اولیه هویت قاتل شناسایی شد، تصریح کرد: با توجه به حرفه‌ای بودن قاتل، مأموران با اقدامات فنی و گسترش چتر اطلاعاتی مطلع شدند قاتل پس از ارتکاب قتل  به مدت سه سال در استان‌های شرقی مخفی شده و دائما محل سکونت خود را تغییر می‌داده است.

این مسؤول انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی مأموران محرز شد که قاتل پس از سه سال وارد استان هرمزگان شده و در یکی از محلات شهرستان بندرعباس خود را مخفی کرده است، اظهار داشت: طی یک عملیات غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و  به پلیس آگاهی استان منتقل شد.

وی  ادامه داد: متهم در بازجویی‌ها  ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی بود اما با ارائه دلایل و مستندات چاره‌ای جز تسلیم نداشته و به قتل به انگیزه اختلاف مالی معترف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: لازم است شهروندان ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرائم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 
ارسال نظر