زمان مطالعه: 1 دقیقه

برق گرفتگی مرد آشتیانی در حین ساختن قفس کبوتر

مرد ۳۸ ساله آشتیانی، براثر برق گرفتگی جان باخت.
23 مرداد 1399
شناسه : 55916
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/55916
582+
بالا
مرد ۳۸ ساله آشتیانی، براثر برق گرفتگی جان باخت.

حادثه24- مرد ۳۸ ساله آشتیانی، براثر برق گرفتگی جان باخت. فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان از مرگ مرد ۳۸ ساله آشتیانی بر اثر برق گرفتگی در هنگام درست کردن قفس برای کبوترهایش خبرداد.

سرهنگ رضایی افزود: حدود ساعت ۱۹:۰۶ روز گذشته با اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰، از برق گرفتگی فردی در یکی از مناطق مسکونی این شهرستان، بررسی موضوع بلافاصله در دستور کار پلیس شهرستان آشتیان قرار گرفت.

او گفت: با اعلام این خبر بلافاصله مأموران انتظامی مربوطه در محل حادثه حاضر شده و پس از واکاوی حادثه، دریافتند که مردی ۳۸ ساله هنگام بردن لوله فلزی به پشت بام برای درست کردن قفس برای کبوترهایش بوده که بر اثر برخورد لوله با سیم فشار قوی تیر برق، دچار برق گرفتگی شده و در دم جان سپرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان بیان کرد: کارشناسان اداره برق شهرستان آشتیان، اتصال لوله با سیم تیربرق را علت وقوع این حادثه بیان کردند.

سرهنگ رضایی با تأکید بر رعایت اصول ایمنی از سوی شهروندان درهنگام انجام اعمال پرخطر افزود: جسد فرد متوفی پس ازهماهنگی با دستگاه قضائی، از سوی نیرو‌های امدادی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

 
ارسال نظر